You are not connected. Please login or register

Ludi dani za Miley: Rat sa “Liamom Hemsworthom” i paparacima, mlađi brat završio u bolnici

+2
Djavo.
stella luna.
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Ludi dani za Miley: Rat sa “Liamom Hemsworthom” i paparacima, mlađi brat završio u bolnici Mc_bbs-6
Paparaci konstantno slede mladu glumicu i pevačicu, a nju definitivno izdaje strpljenje, pa im se ponovo obratila na Twitteru.
Ludi dani za Miley: Rat sa “Liamom Hemsworthom” i paparacima, mlađi brat završio u bolnici Mcbbs-2
Nakon što ih je prošle nedelje nazvala “prljavim svinjama”, ona je sad rekla: “Zašto je dozvoljeno da čovek kojeg nisam videla u životu sedi ispred moje kuće i onda me sledi unaokolo. To je tako sumnjivo i zastrašujuće.”
Ludi dani za Miley: Rat sa “Liamom Hemsworthom” i paparacima, mlađi brat završio u bolnici Mcbbs-7
Osim toga, nju muče i drugi problemi – nepoznati korisnik Twittera predstavlja se kao njen verenik Liam Hemsworth i već je sakupio 100.000 sledbenika, pa Miley upozorava svoje fanove da je u pitanju lažni nalog. Takođe, ona je za vikend preživela stres jer je njen mlađi brat Braison završio u bolnici. Na sreću, operacija je prošla u najboljem redu.

Bravo.rs

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Iskreno mislim da je do sada trebala da se navikne na paparace...razumem da ih ne podnosi ali vec se dugo bavi javnim poslom
Drago mi je da se njenim bratom sve ok

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Jedina stvar zbog koje ne bih volela da sam poznata su paparaci.Ne možeš se popišat od njih xD
Ali trebala je da se navikne dosad.Odavno je poznata.
Drago mi ej da joj je brat dobro.

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Brave.New.World.♥ wrote:Iskreno mislim da je do sada trebala da se navikne na paparace...razumem da ih ne podnosi ali vec se dugo bavi javnim poslom
Drago mi je da se njenim bratom sve ok

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Brave.New.World.♥ wrote:Iskreno mislim da je do sada trebala da se navikne na paparace...razumem da ih ne podnosi ali vec se dugo bavi javnim poslom
Drago mi je da se njenim bratom sve ok

https://weheartit.com/KrisVukovic

-wildone-

-wildone-
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Videla sam sta je napisala na twitteru.Pa dobro,svakako da se navikla ali umeju da budu uzasni tako da je razumem.
A za brata nisam znala,drago mi je sto je ok

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum