You are not connected. Please login or register

Justin Bieber: Prava istina o meni

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Justin Bieber: Prava istina o meni Empty Justin Bieber: Prava istina o meni Mon Jul 23, 2012 9:11 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Justin Bieber: Prava istina o meni FFN_TeenChoice_Awards_KMFF_072212_50839865
Justin je oduševio svoje obožavaoce objavivši naslovnu stranu svoje knjige “Just Getting Started” na svom Twitteru.
Justin Bieber: Prava istina o meni Justin-bieber-just-getti
Uz fotku Jus je priložio i sledeći komentar: “Tako sam uzbuđen što mogu da vam otkrijem naslovnicu moje knjige ‘Just Getting Started’. Nadam se da će vam se dopasti. Ne mogu dočekati da je pročitate.” Ona kaže da ćemo u njoj moći da pročitamo i neke stvarno neverovatne istine o njemu. “Sve sam prosuo, ispričao sam istinite priče…prave istine…od mene vama.”
Justin Bieber: Prava istina o meni Ffnteenchoiceawardskmff0
Kako će izgledati knjiga? Ono što znamo jeste da će biti prepuna fotki koje će ilustrovati Justinovo odrastanje i uspon na muzičkoj sceci, a pojaviće se kasnije ove godine. Zvuči zanimljivo!

2Justin Bieber: Prava istina o meni Empty Re: Justin Bieber: Prava istina o meni Mon Jul 23, 2012 10:52 pm

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Dobro izgleda naslovnica :3

3Justin Bieber: Prava istina o meni Empty Re: Justin Bieber: Prava istina o meni Tue Jul 24, 2012 12:21 am

-wildone-

-wildone-
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Videla sam na Twitteru :D Jedva cekamm <3

4Justin Bieber: Prava istina o meni Empty Re: Justin Bieber: Prava istina o meni Tue Jul 24, 2012 6:31 am

stolen heart.

stolen heart.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ovo je njemu druga knjiga? Naslovnica izgleda dobro, ali "odelo ne čini čoveka". ;) xd

5Justin Bieber: Prava istina o meni Empty Re: Justin Bieber: Prava istina o meni Sun Aug 05, 2012 1:50 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum