You are not connected. Please login or register

Potvrđeno:Mila i Ashton su zajedno!

+3
legohouse.
-wildone-
stella luna.
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Potvrđeno:Mila i Ashton su zajedno! Empty Potvrđeno:Mila i Ashton su zajedno! Tue Jul 24, 2012 1:18 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Potvrđeno:Mila i Ashton su zajedno! Mila-kunis-ashton-kutcher
Iako se već mesecima spekuliše da su Mila Kunis i Ashton Kutcher u vezi, njih dvoje vešto su se skrivali od paparaca – sve do sad!

Golupčići se poznaju dosta dugo, još od vremena hit serije That 70′s Show, na kojoj su oboje radili. Mada su godinama prijatelji, vezu su započeli tek nakon Ashtonovog razvoda.

Ranije ovog meseca 34-ogodišnji Ashton i 28-ogodišnja Mila viđeni su zajedn u Los Anđelesu u jednom restoranu, kako tokom ručka razmenjuju nežnost. Ipak, tada nije bilo paparaca. Koban trenutak za njihovu vezu je žurka povodom završetka snimanja novog Kutcherovog filma o Steve Jobsu.

Naime, Mila je sve vreme sedela u krilu svog dragog i stalno su se ljubili. Nisu se skrivali, već su na očigled svih razmenjivali nežnost.

Da li su vam Mila i Ashton lep par? :)

Izvor:Tracara.com

2Potvrđeno:Mila i Ashton su zajedno! Empty Re: Potvrđeno:Mila i Ashton su zajedno! Tue Jul 24, 2012 1:32 am

-wildone-

-wildone-
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Slatki su :D

3Potvrđeno:Mila i Ashton su zajedno! Empty Re: Potvrđeno:Mila i Ashton su zajedno! Tue Jul 24, 2012 1:46 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Aww,dušee ♥
Nadam se da će to potrajati :D

4Potvrđeno:Mila i Ashton su zajedno! Empty Re: Potvrđeno:Mila i Ashton su zajedno! Tue Jul 24, 2012 4:14 am

legohouse.

legohouse.
I see some sweat on you
I see some sweat on you

Preslatki su, baš mi je drago zbog njih ♥

5Potvrđeno:Mila i Ashton su zajedno! Empty Re: Potvrđeno:Mila i Ashton su zajedno! Tue Jul 24, 2012 4:56 am

Prince High

Prince High
Admin
Admin

Bas mi je drago zbog njih. :3 Lep su par.

https://fabulous-explosion.forumcroatian.com

6Potvrđeno:Mila i Ashton su zajedno! Empty Re: Potvrđeno:Mila i Ashton su zajedno! Tue Jul 24, 2012 5:10 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Kako mi je drago zbog njih <3

7Potvrđeno:Mila i Ashton su zajedno! Empty Re: Potvrđeno:Mila i Ashton su zajedno! Tue Jul 24, 2012 6:11 am

stolen heart.

stolen heart.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Znali smo mi to i bez zvanične potvrde. xd Mnogo mi je drago. Prelep su par. ;3

8Potvrđeno:Mila i Ashton su zajedno! Empty Re: Potvrđeno:Mila i Ashton su zajedno! Sun Aug 05, 2012 1:47 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum