You are not connected. Please login or register

Divlja devojka: Miley ispajala alkohol i ljubila devojku na žurci u Njujorku

+4
Voe.Emilie♥
Djavo.
∀phrodite.
stella luna.
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Divlja devojka: Miley ispajala alkohol i ljubila devojku na žurci u Njujorku 026
Američki mediji prenose kako je u ponedeljak uveče Miley bila na jednoj žurci u Njujorku, gde je pokazala svoj divlji temperament.
Divlja devojka: Miley ispajala alkohol i ljubila devojku na žurci u Njujorku 030
19-godišnja devojka spažena je u klubu Electric Room, a kako prenosi Daily News, ona je ispijala tekilu, iako po američkom zakonu to još uvek ne sme da radi. Jedan očevidac tvrdi da je je Miley igrala za svojim stolom kao i da se jednom trenutku ljubila u usta s jednom devojkom. Pevačica i glumica sa žurke je izašla u 4 ujutro a narednog jutra je Twittovala: “Na kraju dana, stvar je u tome da volite sebe i ljude koji vas vole isto koliko i vi volite njih.”

Izvor:Bravo.rs

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Evo ga: opet Miley.
Ide mi na zivce.

A sto se tice ove novosti, moje misljenje glasi: ko jos nije to radio?! Ovo je 21. vek.

https://weheartit.com/KrisVukovic

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

JULIET wrote:Evo ga: opet Miley.
Ide mi na zivce.

A sto se tice ove novosti, moje misljenje glasi: ko jos nije to radio?! Ovo je 21. vek.
Potpuno se slazem...jbt,samo Miley,Miley,Miley....nije Miley jedina zvezda na ovoj jebenoj planeti -.- Volim ja nju,ali sto je mnogo,mnogo je
Ajde dobro,pila alkohol-ko jos nije ali sta se ljubakala sa drugom devojkom ako je verena?mada,dobro ko zna koliko je ova novost tacna

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Brave.New.World.♥ wrote:
JULIET wrote:Evo ga: opet Miley.
Ide mi na zivce.

A sto se tice ove novosti, moje misljenje glasi: ko jos nije to radio?! Ovo je 21. vek.
Potpuno se slazem...jbt,samo Miley,Miley,Miley....nije Miley jedina zvezda na ovoj jebenoj planeti -.- Volim ja nju,ali sto je mnogo,mnogo je
Ajde dobro,pila alkohol-ko jos nije ali sta se ljubakala sa drugom devojkom ako je verena?mada,dobro ko zna koliko je ova novost tacna

Bravo Tamara :)

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

I meni je više dojadilo.Svaki dan sve gluplje novosti.Obukla je ovo,pila je ono xD

Što Kristina kaže,ko to nije radio?Ovo je savremeno doba.

Prince High

Prince High
Admin
Admin

kitten. wrote:I meni je više dojadilo.Svaki dan sve gluplje novosti.Obukla je ovo,pila je ono xD

Što Kristina kaže,ko to nije radio?Ovo je savremeno doba.
Divlja devojka: Miley ispajala alkohol i ljubila devojku na žurci u Njujorku 650269930

https://fabulous-explosion.forumcroatian.com

-wildone-

-wildone-
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pa zavisi koliko je ovo tacno...A i da jeste,pa staaa sad xD

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ovo je vjerovatno prvi puta da ju branim. :P
Ovo je glupo. Mlada je i naravno da ne će sjediti kod kuće.

Svi izlazimo, pijemo, ljubimo se, čak i sa curama. Ništa strašno. ;D

•Just.Me•

•Just.Me•
So, you're new here?
So, you're new here?

Voe.Emilie♥ wrote:
Brave.New.World.♥ wrote:
JULIET wrote:Evo ga: opet Miley.
Ide mi na zivce.

A sto se tice ove novosti, moje misljenje glasi: ko jos nije to radio?! Ovo je 21. vek.
Potpuno se slazem...jbt,samo Miley,Miley,Miley....nije Miley jedina zvezda na ovoj jebenoj planeti -.- Volim ja nju,ali sto je mnogo,mnogo je
Ajde dobro,pila alkohol-ko jos nije ali sta se ljubakala sa drugom devojkom ako je verena?mada,dobro ko zna koliko je ova novost tacna

Bravo Tamara :)

Sa svima se slažem.

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

nora. wrote:Ovo je vjerovatno prvi puta da ju branim. :P
Ovo je glupo. Mlada je i naravno da ne će sjediti kod kuće.

Svi izlazimo, pijemo, ljubimo se, čak i sa curama. Ništa strašno. ;D

Kad sam ovo pročitala,stvarno sam se iznenadila xD

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum