You are not connected. Please login or register

Fanovi izviždali Madonnu!

+4
Djavo.
stella luna.
-wildone-
∀phrodite.
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Fanovi izviždali Madonnu! Empty Fanovi izviždali Madonnu! Fri Jul 27, 2012 10:03 pm

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Fanovi izviždali Madonnu! 1

Nakon što smo vas sinoć na društvenim mrežama pozvali da zajedno gledamo live koncert nekada kraljice popa Madonne, ishod koncerta u Parizu i za nas je pomalo neočekivan.

Besni posetioci koncerta na društvenim mrežama prenosili svoje impresije za vreme koncerta i nakon, koje su sve samo ne pohvalne za pevačicu i njenu ekipu. Prema njihovim rečima, Madonna je nastup odradila rutinski i sa velikim kašnjenjem, a ljutnju i zahteve za povraćaj novca datog za kartu je najviše izazavalo to što je koncert trajao samo 45 minuta.

Ovo je bio Madonnin po svemu specijlani koncert, koji je naknadno ubačen u turneju, a koji je najavljen kao manji i intimniji događaj (jer se dešavao u pariskoj Olimpiji koja prima svega 2700 ljudi) i na kom je izvodila repertoar, koji se u mnogome razlikuje od ostatka MDNA turneje.

Neki francuski mediji prenose kako je ovaj koncert odgovor političarima iz francuske stranke Nacionalnog fronta sa kojojma je Madonna ušla u medijsko prepucavanje, a koji su pretili da će je tužiti jer je na jednom od njenih prethodnih koncerata lider te stranke Marine Le Pen prikazan sa nacističkim kukastim krstom.

Poslušajte negodovanje posetilaca nakon koncerta. Da li mislite da je možda vreme za penziju kraljice popa?


Izvor:Tračara

https://weheartit.com/KrisVukovic

2Fanovi izviždali Madonnu! Empty Re: Fanovi izviždali Madonnu! Sat Jul 28, 2012 12:50 am

-wildone-

-wildone-
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

ljutnju i zahteve za povraćaj novca datog za kartu je najviše izazavalo to što je koncert trajao samo 45 minuta.

Samo 45 minutaaa? Ma bezi-.-

Da,vreme je za penziju xD

3Fanovi izviždali Madonnu! Empty Re: Fanovi izviždali Madonnu! Sat Jul 28, 2012 2:07 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Samo 45 minuta? :O
Nek je tuže xD
I ja bih tražila da mi vrate pare.Odavno joj je vreme za penziju.

4Fanovi izviždali Madonnu! Empty Re: Fanovi izviždali Madonnu! Sat Jul 28, 2012 6:49 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Da,vreme je da se povuce,samo ona to ne shvata

5Fanovi izviždali Madonnu! Empty Re: Fanovi izviždali Madonnu! Sat Jul 28, 2012 11:09 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

-wildone- wrote: ljutnju i zahteve za povraćaj novca datog za kartu je najviše izazavalo to što je koncert trajao samo 45 minuta.

Samo 45 minutaaa? Ma bezi-.-

Da,vreme je za penziju xD

6Fanovi izviždali Madonnu! Empty Re: Fanovi izviždali Madonnu! Sun Jul 29, 2012 3:16 am

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

-wildone- wrote: ljutnju i zahteve za povraćaj novca datog za kartu je najviše izazavalo to što je koncert trajao samo 45 minuta.

Samo 45 minutaaa? Ma bezi-.-

Da,vreme je za penziju xD

https://weheartit.com/KrisVukovic

7Fanovi izviždali Madonnu! Empty Re: Fanovi izviždali Madonnu! Mon Jul 30, 2012 12:46 am

Prince High

Prince High
Admin
Admin

Uzasno je ovo sto je uradila, ne znam sta je njoj u glavi. Treba da se povuce, ili bar da se smiri i promeni.

https://fabulous-explosion.forumcroatian.com

8Fanovi izviždali Madonnu! Empty Re: Fanovi izviždali Madonnu! Mon Jul 30, 2012 3:04 am

immortality.

immortality.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

kitten. wrote:Samo 45 minuta? :O
Nek je tuže xD
I ja bih tražila da mi vrate pare.Odavno joj je vreme za penziju.
Da.

http://www.bruno-mars.biz

9Fanovi izviždali Madonnu! Empty Re: Fanovi izviždali Madonnu! Mon Jul 30, 2012 1:07 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ona je pop kraljica, ali ovo što sada radi je grozno. Slažem se s vama, vrijeme joj je da se povuče i da se smiri.

10Fanovi izviždali Madonnu! Empty Re: Fanovi izviždali Madonnu! Sun Aug 05, 2012 1:57 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum