You are not connected. Please login or register

Zašto volimo...Britney Spears?

+2
-wildone-
∀phrodite.
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Zašto volimo...Britney Spears? Empty Zašto volimo...Britney Spears? Fri Jul 27, 2012 10:10 pm

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Zašto volimo...Britney Spears? Britney-spears-01-e13433

Od njenog prvog singla prošlo je skoro 14 godina a evo zašto je (i dalje) volimo!

Ona nikada nije bila ikona stila, te se tako ne libi da na ulicu izađe u pocepanoj majici, kućnom šortsu ili zimskim čizmama, iako je napolju plus 40 stepeni.

Ona je prodala više od 100 miliona albuma širom sveta, što je svrstava u top 3 najprodavanijih pevačica – ikada. Njen debi album …Baby One More Time je najprodavaniji album tinejdž izvođača ikada.

Ona je majka dva prelepa dečaka – Jaydena Jamesa i Seana Prestona.

Prva dva albuma doneli su joj status pop ikone, zaslužna je za oživljavanje teen popa tokom devedesetih a sve ovo donelo joj je titule Princeza popa i Kraljica popa.

Ona je bila sklona skandalima – svi pamte poljubac sa Madonnom tokom dodele MTV nagrada 2003. godine, kada je ceo svet, uključujući i njenog bivšeg dečka Justina Timberlaka ostao šokiran.

Ona je imala težak period u životu – 2008. godine doživela je javni nervni slom, kada je kišobranom razbila automobil paparaca, te je odvežena u psihijatrijsku ustanovu. Od tada je pod starateljstvom svog oca. No, i u trenucima najveće nevolje, uspela je da održi karijeru, s obzirom da je album Blackout dospeo na drugo mesto Billboard top liste najprodavanijih.

Ona zna i da glumi – pored filma Nismo više klinke, svoje glumačko umeće pokazala je i u sitkomima Will i Grace i Kako sam upoznao vašu majku, ali i u seriji Glee. Epizode ovih serija bile su najgledanije epizode ikada.

Ona je zabavna.



…ponekad i luda…



Iako mnogi sumnjaju u njene vokalne kvalitete, njen mikrofon je na koncertima stalno uključen (da, peva!) te joj ponekad izleti i Srećan Božić – usred meseca marta!



Ovo su neki od naših razloga… a zašto je vi volite?

Izvor:Tračara

https://weheartit.com/KrisVukovic

2Zašto volimo...Britney Spears? Empty Re: Zašto volimo...Britney Spears? Sat Jul 28, 2012 12:48 am

-wildone-

-wildone-
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ja je volimmmm,ali ostajem pri tome da ne zna uzivo da peva xD

3Zašto volimo...Britney Spears? Empty Re: Zašto volimo...Britney Spears? Sat Jul 28, 2012 2:09 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Zbog svega navedenog xD

4Zašto volimo...Britney Spears? Empty Re: Zašto volimo...Britney Spears? Sat Jul 28, 2012 6:54 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ja je ne volim nimalo
ali ajde postujem to sto je postigla

5Zašto volimo...Britney Spears? Empty Re: Zašto volimo...Britney Spears? Sun Jul 29, 2012 3:18 am

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

haha, pa dobro, ima ona odlican glas, ali njeno doba je proslo, bas kao i madonnino Zašto volimo...Britney Spears? 364988687

https://weheartit.com/KrisVukovic

6Zašto volimo...Britney Spears? Empty Re: Zašto volimo...Britney Spears? Mon Jul 30, 2012 12:43 am

Prince High

Prince High
Admin
Admin

Ona je moja lepotica, obozavam je. Njeno vreme tek dolazi, nije proslo. :D

https://fabulous-explosion.forumcroatian.com

7Zašto volimo...Britney Spears? Empty Re: Zašto volimo...Britney Spears? Mon Jul 30, 2012 1:09 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pa dobro, slatka je ;D

8Zašto volimo...Britney Spears? Empty Re: Zašto volimo...Britney Spears? Sun Aug 05, 2012 1:57 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum