You are not connected. Please login or register

I dalje ćuti: Robert Pattinson odbio da govori o Kristen Stewart u novom intervjuu

+2
stolen heart.
stella luna.
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

I dalje ćuti: Robert Pattinson odbio da govori o Kristen Stewart u novom intervjuu FFN_GGFF_Cosmopolis_Prem_081312_50857703
Rob je gostovao u vrlo popularnom šou “Good Morning America” a kad su na red došla lična pitanja, delovao je vrlo nervozno.
I dalje ćuti: Robert Pattinson odbio da govori o Kristen Stewart u novom intervjuu Ffnggffcosmopolisprem081
Upitan da li je OK posle skandala koji je izazvala Kristen Stewart, pomalo umorni Rob je nepovezano rekao: “Više bih voleo da moji fanovi znaju kako tost sa cimetom ima samo 30 kalorija recimo…Nikad nisam imao želju da prodajem svoj lični život a samo zbog toga ljudi postavljaju takva pitanja.”

Glumac je takođe naglasio da ovih dana daje intervjue samo da bi promovisao svoj film “Cosmopolis”, ne da bi pričao o svojim privatnim problemima. “Radite to da biste predstavljali filmove. Nemam nikakvu želju da pričam o svom ličnom životu.”

stolen heart.

stolen heart.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Aah, kako mi ga je žaoo. Ali, u pravu je. Duša. ;3

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

bitch_x wrote:Aah, kako mi ga je žaoo. Ali, u pravu je. Duša. ;3

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Pa naravno da nece da prica o tome...sve mu je jos sveze...
Dusa mala moja <3

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Ajoj,baš mi ga je žao <3

legohouse.

legohouse.
I see some sweat on you
I see some sweat on you

Upravu je :D

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Pa naravno da nece da prica o tome...sve mu je jos sveze...
Dusa mala moja <3

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum