You are not connected. Please login or register

Zašto je ona ovako srećna?

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Zašto je ona ovako srećna? Empty Zašto je ona ovako srećna? Thu Aug 16, 2012 6:20 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zašto je ona ovako srećna? Jessica-Biel-u-Londonu-e1345131471282

Fotografi su uslikali Jessicu Biel dok je šetala Londonom, sa velikim osmehom na licu!

Sem što promoviše film Totalni opoziv, glumica ovih dana priprema i tajno venčanje sa Justinom Timberlakom, za koje se šuška da će biti u Italiji.

“Ono što znam je da to neće biti neka velika ceremonija. To je veoma intiman trenutak za nas, tako da će ceremonija biti mala i intimna,” rekla je glumica i dodala da sebe i Justina zamišlja kao Emily Blunt i Johna Krasinkog.

“Njih dvoje su jednog dana bili vereni a već sledećeg su bili venčani i niko nije znao ništa o tome. Tada sam shvatila da želim da moje venčanje bude takvo,” rekla je Jessica.

Zašto je ona ovako srećna? Jessica-Biel-i-Justin-Timberlake

Izvor: Tračara. com

2Zašto je ona ovako srećna? Empty Re: Zašto je ona ovako srećna? Thu Aug 16, 2012 6:25 am

heartbreaker.♥

heartbreaker.♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pa lijepo (:

3Zašto je ona ovako srećna? Empty Re: Zašto je ona ovako srećna? Thu Aug 16, 2012 7:06 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Pa dobro,naravno da je srecna...udaje se :3

4Zašto je ona ovako srećna? Empty Re: Zašto je ona ovako srećna? Thu Aug 16, 2012 12:13 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Koja novost. :P
Zamisli, sretna je.. :))

5Zašto je ona ovako srećna? Empty Re: Zašto je ona ovako srećna? Thu Aug 16, 2012 1:55 pm

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

nora. wrote:Koja novost. :P
Zamisli, sretna je.. :))
ahahahhahahaha ajme dobro si rekla :'D

Neznam k'o je ova

6Zašto je ona ovako srećna? Empty Re: Zašto je ona ovako srećna? Thu Aug 16, 2012 8:38 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

nora. wrote:Koja novost. :P
Zamisli, sretna je.. :))

Hahaha xD

7Zašto je ona ovako srećna? Empty Re: Zašto je ona ovako srećna? Sat Aug 25, 2012 12:28 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum