You are not connected. Please login or register

Stručnjaci zabrinuti za Miley Cyrus: Promena imidža odražava da je uplašena za svoju budućnost

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Stručnjaci zabrinuti za Miley Cyrus: Promena imidža odražava da je uplašena za svoju budućnost 3625888_spl425938_005

Iako glumica i pevačica tvrdi da nikad nije bila srećnija, jedan ugledni psiholog iz Los Anđelesa tvrdi da je Miley neophodno ukazati pomoć.


Na osnovu svega što joj se dešava u poslednje vreme, psiholog Dr. Seth Meyers veruje da Miley čini sve kako bi bila u centru pažnje. “Njeno neobično i provokativno ponašanje podsetilo me je na veliki pad koji je u prošlosti doživela Britney Spears”, rekao je.
“Vrlo vidljive posekotine na njenom ručnom zglobu, drastična promena frizure i karijera koja očigledno propada sugerišu mi da je Miley preplavljena strahom, da se oseća izgubljeno i da je nesigurna kad je u pitanju njena budućnost. Svi koji je vole trebalo bi da paze na nju ukoliko se njeno impulsivno ponašanje pogorša, što može dovesti do samopovređivanja.”, zaključio je.

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Slažem se s njima. Rekla sam ja odmah da je ona nesigurna...

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

nora. wrote:Slažem se s njima. Rekla sam ja odmah da je ona nesigurna...
Slažem se sa Norom.
:/

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

nora. wrote:Slažem se s njima. Rekla sam ja odmah da je ona nesigurna...

I mene ovo mnogo brine.Ne bih voljela da završi kao Demi,ili ne daj bože,Britney.

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

kitten. wrote:
nora. wrote:Slažem se s njima. Rekla sam ja odmah da je ona nesigurna...

I mene ovo mnogo brine.Ne bih voljela da završi kao Demi,ili ne daj bože,Britney.
Ali kako je pocela,ima da zavrsi tako
Sad sam se bas zabrinula

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum