You are not connected. Please login or register

Justina Biebera preplašila obožavateljka koja se krila u kanti za smeće!

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Justina Biebera preplašila obožavateljka koja se krila u kanti za smeće! Justin-bieber-vibe-sept-2012-2
Justin Bieber pozirao je za novo izdanje časopisa Vibe, gde je govorio o ludim iskustvima sa svojim obožavaocima.
Justina Biebera preplašila obožavateljka koja se krila u kanti za smeće! Justin-bieber-vibe-sept-
Justina Biebera preplašila obožavateljka koja se krila u kanti za smeće! Justin-bieber-vibe-sept-
Jus će vam uvek rado odgovarati na pitanja vezana za svoju muzičku karijeru, ali sa druge strane, lični život nije tema koje voli da se dotiče. Najgora stvar koja mu se desila definitivno je situacija kad se jedna obožavateljka celu noć krila u kanti za smeće, samo da bi napravila pevačevu fotku.
Justina Biebera preplašila obožavateljka koja se krila u kanti za smeće! Justin-bieber-vibe-sept-
“Ljudi su se krili u kantama za smeće preko noći kako bi me slikali. Lude stvari se dešavaju”, žalio se Biebs u intervjuu koji je dao za časopis Vibe. “Moji fanovi su luđi od bilo čijih. Neke devojke su pravile svetleće znakove, za šta je potrebno tri meseca. Tri meseca! To je stvarno dugo.”

Bravo.rs

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Neka ludjakinja. Ovo treba strpat za poremecene. :P

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

To su te "vjerne" obožavateljice -.-

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

I ja bih se uplasila...mislim,taj ko se krije u kanti za smece nije normalna osoba

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Hahaha xD

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum