You are not connected. Please login or register

Ipak raskid? Selena Gomez “želi da napusti arogantnog Justina Biebera”

+5
legohouse.
stella luna.
$AnjA
∀phrodite.
Miaa_____♥
9 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Miaa_____♥

Miaa_____♥
Dizajner
Dizajner

Ipak raskid? Selena Gomez “želi da napusti arogantnog Justina Biebera” 1241205_spl419622_004
Insajderi bliski mladoj glumici i pevačici tvrde kako se Selena sprema da raskine vezu sa Justinom, jer on više nije onaj momak kojeg je volela.
Ipak raskid? Selena Gomez “želi da napusti arogantnog Justina Biebera” 7511627spl419622017
“Selena je primetila promene na Biebsu”, rekao je jedan insajder za National Enquirer. “On je sve manje ljubazan prema drugima, pa i prema njoj i postao je pun sebe. Njegovo divlje ponašanje počinje da je brine. To više nije onaj dečko u kojeg se zaljubila, s kim je mogla dobro da se zabavlja i otkriva mu svoje tajne.”

Ipak, isti izvor dodaje da Sel još neko vreme neće raskinuti jer se boji na koji način bi Biebs reagovao. “Neće ga tek tako šutnuti, jer se boji njegove osvete. Selena traži način da raskine ali tako da njih dvoje ostanu prijatelji, pa čak i da rade na projektima, kao što su radili na pesmama za njen sledeći album. On zna neke stvari o njenoj porodici, pa se Selena boji šta će se desiti ukoliko krene da priča o tome.”

bravo.rs

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

BRAVO toliko izmislja! Nerviraju me vise! Nemaju sta pametnije da pisu. Uff! Pa sta ako hoce da raskine?! Ja imam utisak da oni njima ne daju da spavaju! Nije ni cudo sto se pola njih drogira, novinaru su PRETERALI!

Meni je Selena bas slatka s njim, ali me on nervira. Neka ona odluci.

https://weheartit.com/KrisVukovic

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

~ mean:chick. wrote:BRAVO toliko izmislja! Nerviraju me vise! Nemaju sta pametnije da pisu. Uff! Pa sta ako hoce da raskine?! Ja imam utisak da oni njima ne daju da spavaju! Nije ni cudo sto se pola njih drogira, novinaru su PRETERALI!

Meni je Selena bas slatka s njim, ali me on nervira. Neka ona odluci.

U potpunosti se slazem. Odavno sam prestala da citam Bravo jer su ili mnogo kasnili sa vestima,ili te vesti uopste nisu bile tacne. Kako god,ako Selena zeli da raskine sa njim,neka raskine :P Odluka je na njoj

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

$AnjA wrote:
~ mean:chick. wrote:BRAVO toliko izmislja! Nerviraju me vise! Nemaju sta pametnije da pisu. Uff! Pa sta ako hoce da raskine?! Ja imam utisak da oni njima ne daju da spavaju! Nije ni cudo sto se pola njih drogira, novinaru su PRETERALI!

Meni je Selena bas slatka s njim, ali me on nervira. Neka ona odluci.

U potpunosti se slazem. Odavno sam prestala da citam Bravo jer su ili mnogo kasnili sa vestima,ili te vesti uopste nisu bile tacne. Kako god,ako Selena zeli da raskine sa njim,neka raskine :P Odluka je na njoj

legohouse.

legohouse.
I see some sweat on you
I see some sweat on you

Njezin izbor. Ona ga poznaje i najbolje zna kako se ponaša on. A i možda ima pravo. Tko zna. Al ovako su baš slatki :33

ProkletaKučka

ProkletaKučka
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

~ mean:chick. wrote:BRAVO toliko izmislja! Nerviraju me vise! Nemaju sta pametnije da pisu. Uff! Pa sta ako hoce da raskine?! Ja imam utisak da oni njima ne daju da spavaju! Nije ni cudo sto se pola njih drogira, novinaru su PRETERALI!


Sa ovim se slažem.

http://annicaphotography.tumblr.com/

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Ja ću samo jedno reć: Dopizdili su mi!

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Meni je iskreno neverovatno da se Justin toliko promenio!nekako ne mogu da poverujem u to...ako Sel hoce da raskine nek tako i uradi...
Neće ga tek tako šutnuti, jer se boji njegove osvete. Selena traži način da raskine ali tako da njih dvoje ostanu prijatelji, pa čak i da rade na projektima, kao što su radili na pesmama za njen sledeći album. On zna neke stvari o njenoj porodici, pa se Selena boji šta će se desiti ukoliko krene da priča o tome.
A tek ovo!Mora da je nesto sramotno u pitanju cim se ona toliko boji...naravno ukoliko je sve ovo uopste tacno
Meni bi bilo jako zao da raskinu,jer su preslatki zajedno

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ma neka prekinu, dosadili su i Bogu i narodu više.
Nekako me to za Justin uopće nije iznenadilo. On i izgleda tako, kao da je najbolji i iznad svih.. A ukoliko će stvari koje mu je Sel rekla u povjerenju o njenoj obitelji početi pričati okolo samo će pokazati koliko je plitka i odvratna osoba. Selena ga se ne bi trebala bojati.

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum