You are not connected. Please login or register

Miley Cyrus neće biti sudija u novoj sezoni “Američkog idola”

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Miley Cyrus neće biti sudija u novoj sezoni “Američkog idola” Miley_Cyrus___Leaving__Tumi__Store_In_Philadelphia__8_25_12_1_zibeno7
Još uvek se nagađa ko će biti nove sudije u popularnom talent šou, ali jedno je sigurno – Miley Cyrus sigurno neće biti među njima.
Miley Cyrus neće biti sudija u novoj sezoni “Američkog idola” Mileycyrusleavingtumisto
Ranije ovog leta Miley je bila u pregovorima sa producentima šoua i trebala je da zameni Jennifer Lopez, ali E! News prenosi kako glumica i pevačica nikad nije bila posebno zainteresovana za taj posao. Jedno upražnjeno mesto već je popunila Mariah Carey, a za drugo sad konkuriše slavna kanadska muzičarka Alanis Morissete, koja je u razgovoru za CNN rekla: “Da, pričala sam o tome i to je sve što mogu da otkrijem.”

Bravo.rs

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Pa dobro,ako nece sta mi tu mozemo

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Njena stvar.Da je zaintersovana,prihvatila bi.Bolje ona da snima album.

stolen heart.

stolen heart.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Drago mi je što neće biti u žiriju.

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Bolje da je prihvatila taj posao. I tako u zadnje vrijeme ništa ne radi. Poznatije je po toj svojoj frizuri nego po nečemu što je snimila.

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

nora. wrote:Bolje da je prihvatila taj posao. I tako u zadnje vrijeme ništa ne radi. Poznatije je po toj svojoj frizuri nego po nečemu što je snimila.
I to što kažeš.

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum