You are not connected. Please login or register

Joan Rivers poručuje Rihanni: “Ako te je udario jednom, učiniće to opet”

+3
Djavo.
immortality.
stella luna.
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Joan Rivers poručuje Rihanni: “Ako te je udario jednom, učiniće to opet” Rihanna-_81_
Glumica i domaćica emisije “Fashion Police” gledala je intervju Rihanne koji je dala Oprah, pa je pevačici uputila savet.
Joan Rivers poručuje Rihanni: “Ako te je udario jednom, učiniće to opet” Rihanna-79
“Rihanna je priznala Oprah Winfrey da još uvek voli Chrisa Browna. Idiot! Sad je na mene red da je lupim”, poručila je Rivers u šali. RiRi to nije mogla da ignoriše, pa je 79-godišnjoj TV legendi poručila: “Vau, stvarno postajete glupi kad ostarite?”. Međutim, ona je taj tvit kasnije obrisala.
Joan Rivers poručuje Rihanni: “Ako te je udario jednom, učiniće to opet” Sipasipausa3008111800001
Joan Rivers kasnije joj je preko Twittera poručila još nešto, ovog puta ozbiljnim tonom: “Draga Rihanna, svi to znaju: Ako te je udario jednom, udariće te opet. Pogledaj sam statistiku…P.S. voleli bi smo da te vidimo u Fashion Police!”

Bravo.rs

immortality.

immortality.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

U pravu je, nego kad je ona glupa, i treba ponovo da je udari, curka

http://www.bruno-mars.biz

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Marcos Novoa Pazos wrote:U pravu je, nego kad je ona glupa, i treba ponovo da je udari, curka
Slažem se.

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Pre svega,Rihanna-kakvo nepostovanje!kako je mogla da napise tako nesto zeni koja je mnooogo starija od nje?
A Joan je potpuno u pravu...

stolen heart.

stolen heart.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Pre svega,Rihanna-kakvo nepostovanje!kako je mogla da napise tako nesto zeni koja je mnooogo starija od nje?
A Joan je potpuno u pravu...
Upravo tako. -.-
Uostalom, Joan joj je dala prijateljski savet, iako kroz šalu, jer ova definitivno ne zna šta radi.

indelible.

indelible.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

E pa jebiga devojka ga voli i ja je potpuno razumem.. bili su dugo zajedno i normalno je da joj je još uvek teško da govori o tome.. i stavite se vi na njeno mesto, kako bi vama bilo da vas osoba koju volite a koji je vaš dečko i najbolji drug pretuče?
1. uopšte ne mora da znači da će ona da se pomiri sa njim. a i da se pomiri, njena stvar! ona valjda najbolje zna šta radi sa svojim životom i mislim da je svesna činjenice da čak i ako se pomire to neće trajati dugo (a možda i hoće?)
2. “Rihanna je priznala Oprah Winfrey da još uvek voli Chrisa Browna. Idiot! Sad je na mene red da je lupim”
da, žena se šalila. ali šta mislite kako je bilo rihanni kada je pročitala tu "šalu"? pa brate bilo joj je dovoljno teško da o tome govori u nekom intervijuu a sad još prave i neke šale na to. i meni ovo više liči na provokaciju nego na šalu.
3. da, rihanna je ispala glupa i drska što joj je onako odgovorila (pogotovu što je žena toliko starija i iskusnija od nje). ali ko što piše gore, obrisala je taj tvit. (možda je skontala da je time prevršila neku granicu...kasno se setila)
Joan je ispala ok što je to izignorisala i lepo joj je rekla mada mislim da riri sve to već zna ali...

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

indelible. wrote:E pa jebiga devojka ga voli i ja je potpuno razumem.. bili su dugo zajedno i normalno je da joj je još uvek teško da govori o tome.. i stavite se vi na njeno mesto, kako bi vama bilo da vas osoba koju volite a koji je vaš dečko i najbolji drug pretuče?
1. uopšte ne mora da znači da će ona da se pomiri sa njim. a i da se pomiri, njena stvar! ona valjda najbolje zna šta radi sa svojim životom i mislim da je svesna činjenice da čak i ako se pomire to neće trajati dugo (a možda i hoće?)
2. “Rihanna je priznala Oprah Winfrey da još uvek voli Chrisa Browna. Idiot! Sad je na mene red da je lupim”
da, žena se šalila. ali šta mislite kako je bilo rihanni kada je pročitala tu "šalu"? pa brate bilo joj je dovoljno teško da o tome govori u nekom intervijuu a sad još prave i neke šale na to. i meni ovo više liči na provokaciju nego na šalu.
3. da, rihanna je ispala glupa i drska što joj je onako odgovorila (pogotovu što je žena toliko starija i iskusnija od nje). ali ko što piše gore, obrisala je taj tvit. (možda je skontala da je time prevršila neku granicu...kasno se setila)
Joan je ispala ok što je to izignorisala i lepo joj je rekla mada mislim da riri sve to već zna ali...

E netko pametan.

I halo, zaslužila da je ponovno udari?!
Koliko zli ljudi moraju biti da to napišu?

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

nora. wrote:
indelible. wrote:E pa jebiga devojka ga voli i ja je potpuno razumem.. bili su dugo zajedno i normalno je da joj je još uvek teško da govori o tome.. i stavite se vi na njeno mesto, kako bi vama bilo da vas osoba koju volite a koji je vaš dečko i najbolji drug pretuče?
1. uopšte ne mora da znači da će ona da se pomiri sa njim. a i da se pomiri, njena stvar! ona valjda najbolje zna šta radi sa svojim životom i mislim da je svesna činjenice da čak i ako se pomire to neće trajati dugo (a možda i hoće?)
2. “Rihanna je priznala Oprah Winfrey da još uvek voli Chrisa Browna. Idiot! Sad je na mene red da je lupim”
da, žena se šalila. ali šta mislite kako je bilo rihanni kada je pročitala tu "šalu"? pa brate bilo joj je dovoljno teško da o tome govori u nekom intervijuu a sad još prave i neke šale na to. i meni ovo više liči na provokaciju nego na šalu.
3. da, rihanna je ispala glupa i drska što joj je onako odgovorila (pogotovu što je žena toliko starija i iskusnija od nje). ali ko što piše gore, obrisala je taj tvit. (možda je skontala da je time prevršila neku granicu...kasno se setila)
Joan je ispala ok što je to izignorisala i lepo joj je rekla mada mislim da riri sve to već zna ali...

E netko pametan.

I halo, zaslužila da je ponovno udari?!
Koliko zli ljudi moraju biti da to napišu?
Znaci mi ostali smo glupi jer mislimo drugacije od vas?

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ne, nisam to rekla. ;)

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ok,ja sam mozda pogresno protumacila...mislim,ok je ako vi branite Rihannu jer je volite,razumem to
ali budite malo realne xD

indelible.

indelible.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ali sve što sam gore napisala je bilo realno xD
I ti bi branila Any da je u istoj situaciji..
I rekla sam da nije trebala da napiše ono ženi koja je starija od nje.. a ni ona nije trebala da joj uputi onakvu "šalu" (ja i dalje tvrdim da je pre provokacija)

tralallaalal :) <3

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Zasto mesate Anahi?kakve veze ona ima sad?xD ne bih je branila a znas zasto?zato sto bih znala da to nije dobro za nju...i kako onda mogu da je branim kad znam da ce joj se nesto lose desiti...a osobi koju volis(pa makar bila i celeb) ne zelis nista lose,zar ne?

indelible.

indelible.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

vfjveifves grrr mrzim kad me ne razumeš xDDD
odustajem, objasniću ti u sredu xD

gotcha.

gotcha.
Moderator
Moderator

Žena je lepo rekla.
Ako te udari, postaće mu navika.
Takav momak ti ne treba.

http://kazandmatt.tumblr.com

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum