You are not connected. Please login or register

Directioneri i Belieberi u sukobu uoči MTV VMA

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Directioneri i Belieberi u sukobu uoči MTV VMA FFN_BeiberReid_XFactor_FF13_082712_50868254
Justin Bieber i One Direction najveće su pop zvezde planete u ovom trenutku a iako su dobri prijatelji, njihovi fanovi često se ne podnose.
Directioneri i Belieberi u sukobu uoči MTV VMA Ffnrammeninblack3prem052
Neko od fanova Justina Biebera tako je na Twitteru pokrenuo kampanju BeliebersHateDirectioners (Belieberi mrze Directionere) a to je ubrzo posto trend u Americi i Velikoj Britaniji. Ipak, nisu sve poruke uvredljive – neke Beliebere bilo je sramota što je ova kampanja uopšte pokrenuta. Jedan korisnik Twittera tako je napisao: “Vi činite da fanovi izgledaju jako loše!! Zbog vas je Justin izgubio neke fanove, to je ono što ste hteli, zar ne?” Justin i 1D boriće se za istu nagradu na MTV VMA, ali ne mislimo da je to razlog za svađu.

Bravo.rs

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Dobro im je taj jedan rekao. Bieberovi fanovi su katastrofa, stalno nešto ili nekoga vrijeđaju ništa im ne valja osim Justina itd. To ide na živce zato: GO 1D!!!

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

nora. wrote:Dobro im je taj jedan rekao. Bieberovi fanovi su katastrofa, stalno nešto ili nekoga vrijeđaju ništa im ne valja osim Justina itd. To ide na živce zato: GO 1D!!!
Ja sam takodje videla da je trend bio i "DirectionersLoveBelibers" pa se definitivno vidi ko ima bolje fanove

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

ne zna se koji su gori -.-˝.tumblr dash mi je pun njihovog hejtovanja.

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Katastrofa šta čine fanovi Biebera,jako žalosno.Ko da je njihov Bieber centar svijeta,pa mogu čudo da čine Directionerima. Nego,njihov obraz:)
1D <3

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum