You are not connected. Please login or register

Rihanna želi da glumi u rimejku filma "Scarface"

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Rihanna želi da glumi u rimejku filma "Scarface" Article_big_1335807217rihanna_video_still_8

Pevačica želi ulogu koja je proslavila Michelle Pfeiffer.
Studio Universal Pictures trenutno priprema rimejk filma "Scarface", koga je originalno Brian De Palma režirao 1983, a u kom su igrali Al Pacino i Michelle Pfeiffer. Navodno, ulogu Elvire Hancock koja postaje žena kubanskog kralja droge u Majamiju želi da igra Rihanna.
"Rihanna voli ovaj film. Neki od njenih spotova su bili zasnovani na ulozi Elvire, ona zna sve njene replike u filmu, čak i hoda kao ona," izjavio je izvor blizak pevačici britanskom tabloidu The Sun.
Što se tiče muzičkih vesti vezanih za Rihannu, nju su nedavno verbalno napali članovi benda The Vaccines zbog toga što nije muzičar: "Ona nije umetnik - iza nje stoji 15 autora pesama, 15 producenata, koji se nadmeću za prostor na njenom albumu, a ona je samo lice. Nemam ništa protiv toga, ali ne želim da budem povezan na bilo koji način sa tim," izjavio je gitarista benda The Vaccines, Freddie Cowan.

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Josipa. wrote: "Ona nije umetnik - iza nje stoji 15 autora pesama, 15 producenata, koji se nadmeću za prostor na njenom albumu, a ona je samo lice. [/center]
ovo je dobro rekao.

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

kitten. wrote:
Josipa. wrote: "Ona nije umetnik - iza nje stoji 15 autora pesama, 15 producenata, koji se nadmeću za prostor na njenom albumu, a ona je samo lice. [/center]
ovo je dobro rekao.
Ne dobro,nego savrseno je rekao...svaka cast,idalje ima ljudi koji se ne boje da kazu svoje misljenje...naravno Rihannini fanovi ce odmah reci da nikad nisu culi za tog lika(iskreno nisam ni ja)i da njegovo misljenje nije bitno,u svakom slucaju covek je rekao da nema nista protiv toga...inace,sto se tice uloge bilo bi mi drago da je dobije posto je onaj prosli film bio neuspeh

indelible.

indelible.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Molim boga da dobije ulogu <3
Svako ima pravo na svoje mišljenje, meni je Rihanna savršena u svakom pogledu i uvek će biti i mislim da devojka ima divan glas i da prelepo peva <3 (a ne znam baš da je na početku karijere imala 15 menadžera i tih sranja ;) )

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ja ne bih voljela da dobije ulogu. Jednostavno ne volim te pjevačice/glumice.

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum