You are not connected. Please login or register

PETA izvređala Rihannu i Gagu:One su frikovi!

+5
Nora
Djavo.
∀phrodite.
indelible.
stella luna.
9 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

PETA izvređala Rihannu i Gagu:One su frikovi! Rihanna
U poslednje vreme udruženje za zaštitu životinja PETA vrlo oštro napada brojne svetske zvezde: Noel Gallagheru su poručili da treba da se leči, a Britney Spears i Kelis kritikovali su zbog njihovih modnih odabira. Ipak, najoštrije su napali Rihannu i Lady Gagu, nazvavši ih očajnim frikovima!


Rihannu je PETA već i ranije napadala, a u medijima su nakon njenog pojavljivanja u prsluku od nojevog perja osvanule izjave članova ovog udruženja da RiRi “iskorišćava životinje za svoj sumnjivi izgled”. Pevačica sa Barbadosa sada im se zamerila jer je obula čizme od zmijske kože.

“Rihanna možda nema pojma da se zmije od čije kože se prave čizme često žive pribijaju uz drvo, nakon čega im se dere koža. Naravno, zmije ne mogu otići kod Oprah i pustiti suze zbog toga”, cinično su izjavili iz PETA za Daily Express, napadajući i Lady Gagu.

“Nošenje kože reptila je jezivo i surovo, a oni koji to čine izgledaju kao da nemaju dodira sa stvarnim svetom… Rihanna i Lady Gaga su, čini se, toliko očajne da postaju frikovi, umesto da se dokažu svojim talentom. Morate da se zapitate da li su uopšte svesne da ih ljudi ismevaju?”
PETA izvređala Rihannu i Gagu:One su frikovi! Lady-gaga

Tracara.com

indelible.

indelible.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pre svega da razjasnimo jednu stvar: JA OBOŽAVAM ŽIVOTINJE

ali to ne znači da nemam pravo krzno i da imam nešto protiv svega toga. SVAKO IMA PRAVO DA NOSI ŠTA ŽELI ČAK I AKO TREBA DA SE UBIJE ŽIVOTINJA. jedino protiv čega sam ja to je ubijanje činčila za bunde jer je za jednu bundu potrebno MNOOOOOOGO činčilica :3

Ovo "sumnjiv izgled" mi je totalno retardirano i rasplakala sam se od smeha. ALO LJUDI SHVATITE DA JE TO NJEN STIL. ni meni se ne sviđa sve šta ona nosi ali da li nju boli uvo za to? NE! dakle ne treba nikoga da bude briga!!
“Rihanna možda nema pojma da se zmije od čije kože se prave čizme često žive pribijaju uz drvo, nakon čega im se dere koža. Naravno, zmije ne mogu otići kod Oprah i pustiti suze zbog toga”
PA ŠTA?! zar će sad za svaku životinjku da cmizdre i prave skandale? Jbt! koga briga što se one žive prilepljuju uz drvo? Jel vas briga? naravno sad će svi da kažu kako je to odvratno, kako nema srca kako je ovakva kako je onakva iako polovina vas nema ništa protiv toga.

“Nošenje kože reptila je jezivo i surovo, a oni koji to čine izgledaju kao da nemaju dodira sa stvarnim svetom… Rihanna i Lady Gaga su, čini se, toliko očajne da postaju frikovi, umesto da se dokažu svojim talentom. Morate da se zapitate da li su uopšte svesne da ih ljudi ismevaju?”

A šta kao jer nose pravu kožu i imaju takav stil nisu talentovane? HAHHAHAHHAHAHHAHHAHHAHA! pa danas se muzika ne svodi samo na talenat! Uostalom, neka nose, što da ne?
Zašto bi nošenje reptilove kože bilo jezivo i surovo? Jer se životinja ubije? Pa? rodi se nova bože -.-' I vi ubijate kokoške i krave da bi dobili meso, i nemojte da kažete da nije isto jer jeste!
I ko ih ismejava? samo hejteri.

Toliko od mene.

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

indelible. wrote:Pre svega da razjasnimo jednu stvar: JA OBOŽAVAM ŽIVOTINJE

ali to ne znači da nemam pravo krzno i da imam nešto protiv svega toga. SVAKO IMA PRAVO DA NOSI ŠTA ŽELI ČAK I AKO TREBA DA SE UBIJE ŽIVOTINJA. jedino protiv čega sam ja to je ubijanje činčila za bunde jer je za jednu bundu potrebno MNOOOOOOGO činčilica :3

Ovo "sumnjiv izgled" mi je totalno retardirano i rasplakala sam se od smeha. ALO LJUDI SHVATITE DA JE TO NJEN STIL. ni meni se ne sviđa sve šta ona nosi ali da li nju boli uvo za to? NE! dakle ne treba nikoga da bude briga!!
“Rihanna možda nema pojma da se zmije od čije kože se prave čizme često žive pribijaju uz drvo, nakon čega im se dere koža. Naravno, zmije ne mogu otići kod Oprah i pustiti suze zbog toga”
PA ŠTA?! zar će sad za svaku životinjku da cmizdre i prave skandale? Jbt! koga briga što se one žive prilepljuju uz drvo? Jel vas briga? naravno sad će svi da kažu kako je to odvratno, kako nema srca kako je ovakva kako je onakva iako polovina vas nema ništa protiv toga.

“Nošenje kože reptila je jezivo i surovo, a oni koji to čine izgledaju kao da nemaju dodira sa stvarnim svetom… Rihanna i Lady Gaga su, čini se, toliko očajne da postaju frikovi, umesto da se dokažu svojim talentom. Morate da se zapitate da li su uopšte svesne da ih ljudi ismevaju?”

A šta kao jer nose pravu kožu i imaju takav stil nisu talentovane? HAHHAHAHHAHAHHAHHAHHAHA! pa danas se muzika ne svodi samo na talenat! Uostalom, neka nose, što da ne?
Zašto bi nošenje reptilove kože bilo jezivo i surovo? Jer se životinja ubije? Pa? rodi se nova bože -.-' I vi ubijate kokoške i krave da bi dobili meso, i nemojte da kažete da nije isto jer jeste!
I ko ih ismejava? samo hejteri.

Toliko od mene.

Potpuno se slazem sa tobom.

Ovi novinari nemaju sta drugo da kazu, samo nesto lupetaju-.-

https://weheartit.com/KrisVukovic

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ako sam mislila da ne mogu jos vise da se iznerviram danas nisam bila u pravu
Mislim da je stvar licnog ukusa ko ce sta da nosi ali je zaista ODVRATNO nositi nesto sto je nekad bilo zivo na sebi!Da se ja pitam zabranila bih nosenje krzna,koze i sl.u potpunosti...
Da,Marija mi ubijamo kokoske i krave ali to IMA SMISLA U TOME STO SE MI HRANIMO TIME...A UBIJANJE ZIVOTINJA RADI KRZNA I KOZE JE POTPUNO BESMISLENO IMAJUCI U VIDU DA DANAS POSTOJI VESTACKA KOZA I VESTACKO KRZNO...Ali ne,neke osobe moraju da se prave pametne i da dokazu,ne znam ni ja sta,da su mocne,da imaju pare pa se zadovoljavaju samo pravim krznom....takodje,strasno je sto te zivotinje toliko pate imajuci u vidu da su one bile na ovoj planeti mnogo pre nas a ljudi su ocigledno umislili da su bogovi pa uzimaju stvari u svoje ruke...Isto tako nije u redu sto se isprozivali samo njih dve...Trebalo je da isprozivaju sve njih!-.-'
I ne mozete da kazete da Rihanna i Lady Gaga ne privlace paznju vise svojim oblacenjem i ponasanjem nego talentom zato sto to nije istina!Ne kazem da njih dve nisu talentovane,jer jesu i bez obzira sto nisam fan ne mogu da kazem da nisu dobre umetnice cim su toliko popularne i cenjene...ali realna je stvar da njihovo ponasanje,oblacenje itd. skrecu paznju sa njihovog talenta...
Takodje,istina je i da si se ti,Maki,iznervirala samo zato sto je tvoja Rihanna u pitanju a da su isprozivali neku drugu zvezdu da vidis kako bi stala na stranu zivotnja
Toliko od mene.

indelible.

indelible.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

sve zavisi kakvo prozivanje je u pitanju.. naravno da sam se još više iznervirala jer su napali Rihannu. nije uredu da svi odjednom napadaju samo nju. PETA očigledno ima nešto protiv nje (više nego protiv drugih koji nose sve to xD)

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Mislim da ti se cini...nebrojeno puta su napali Kim Kardashian i idalje stojim iza toga da je taj napad potpuno opravdan....mada takodje mislim da je to moglo i civilizovanije,bez uvreda

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Podržavam PETA organizaciju, ali ne i njihovo ponašanje. Ništa ne rješavaju mirno, kao ljudi. Kad ih gledaš kako prosvjeduju, vrijeđaju druge i biraju najgore osobe godine ne vidiš ništa osim hrpe divljaka.

Što se posta tiče, ako se njima to sviđa neka nose. Ali treba uzeti u obzir da one nisu jedine i da je jedna Khloe Kardashian koja je sudjelovala u kampanji "I'd Rather Go Naked Than Wear Fur" nekoliko mjeseci/godina poslije viđena u krznu ili čemu već. Svijet je pun licemjera, a oko takvih se treba više brinuti. Mišljenja sam da prvo moramo pomoći sebi (tj. ljudima), a zatim životinjama.

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

nora. wrote:Podržavam PETA organizaciju, ali ne i njihovo ponašanje. Ništa ne rješavaju mirno, kao ljudi. Kad ih gledaš kako prosvjeduju, vrijeđaju druge i biraju najgore osobe godine ne vidiš ništa osim hrpe divljaka.

Što se posta tiče, ako se njima to sviđa neka nose. Ali treba uzeti u obzir da one nisu jedine i da je jedna Khloe Kardashian koja je sudjelovala u kampanji "I'd Rather Go Naked Than Wear Fur" nekoliko mjeseci/godina poslije viđena u krznu ili čemu već. Svijet je pun licemjera, a oko takvih se treba više brinuti. Mišljenja sam da prvo moramo pomoći sebi (tj. ljudima), a zatim životinjama.

Slažem se sa tobom.

Miaa_____♥

Miaa_____♥
Dizajner
Dizajner

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Ako sam mislila da ne mogu jos vise da se iznerviram danas nisam bila u pravu
Mislim da je stvar licnog ukusa ko ce sta da nosi ali je zaista ODVRATNO nositi nesto sto je nekad bilo zivo na sebi!Da se ja pitam zabranila bih nosenje krzna,koze i sl.u potpunosti...
Da,Marija mi ubijamo kokoske i krave ali to IMA SMISLA U TOME STO SE MI HRANIMO TIME...A UBIJANJE ZIVOTINJA RADI KRZNA I KOZE JE POTPUNO BESMISLENO IMAJUCI U VIDU DA DANAS POSTOJI VESTACKA KOZA I VESTACKO KRZNO...Ali ne,neke osobe moraju da se prave pametne i da dokazu,ne znam ni ja sta,da su mocne,da imaju pare pa se zadovoljavaju samo pravim krznom....takodje,strasno je sto te zivotinje toliko pate imajuci u vidu da su one bile na ovoj planeti mnogo pre nas a ljudi su ocigledno umislili da su bogovi pa uzimaju stvari u svoje ruke...Isto tako nije u redu sto se isprozivali samo njih dve...Trebalo je da isprozivaju sve njih!-.-'
I ne mozete da kazete da Rihanna i Lady Gaga ne privlace paznju vise svojim oblacenjem i ponasanjem nego talentom zato sto to nije istina!Ne kazem da njih dve nisu talentovane,jer jesu i bez obzira sto nisam fan ne mogu da kazem da nisu dobre umetnice cim su toliko popularne i cenjene...ali realna je stvar da njihovo ponasanje,oblacenje itd. skrecu paznju sa njihovog talenta...
Takodje,istina je i da si se ti,Maki,iznervirala samo zato sto je tvoja Rihanna u pitanju a da su isprozivali neku drugu zvezdu da vidis kako bi stala na stranu zivotnja
Toliko od mene.

Slažem se u potpunsti.

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Ako sam mislila da ne mogu jos vise da se iznerviram danas nisam bila u pravu
Mislim da je stvar licnog ukusa ko ce sta da nosi ali je zaista ODVRATNO nositi nesto sto je nekad bilo zivo na sebi!Da se ja pitam zabranila bih nosenje krzna,koze i sl.u potpunosti...
Da,Marija mi ubijamo kokoske i krave ali to IMA SMISLA U TOME STO SE MI HRANIMO TIME...A UBIJANJE ZIVOTINJA RADI KRZNA I KOZE JE POTPUNO BESMISLENO IMAJUCI U VIDU DA DANAS POSTOJI VESTACKA KOZA I VESTACKO KRZNO...Ali ne,neke osobe moraju da se prave pametne i da dokazu,ne znam ni ja sta,da su mocne,da imaju pare pa se zadovoljavaju samo pravim krznom....takodje,strasno je sto te zivotinje toliko pate imajuci u vidu da su one bile na ovoj planeti mnogo pre nas a ljudi su ocigledno umislili da su bogovi pa uzimaju stvari u svoje ruke...Isto tako nije u redu sto se isprozivali samo njih dve...Trebalo je da isprozivaju sve njih!-.-'
I ne mozete da kazete da Rihanna i Lady Gaga ne privlace paznju vise svojim oblacenjem i ponasanjem nego talentom zato sto to nije istina!Ne kazem da njih dve nisu talentovane,jer jesu i bez obzira sto nisam fan ne mogu da kazem da nisu dobre umetnice cim su toliko popularne i cenjene...ali realna je stvar da njihovo ponasanje,oblacenje itd. skrecu paznju sa njihovog talenta...

slazem se

Margita

Margita
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

What about da napišete nešto sami nego cela tema u citatima ?

Ne znam da li da se smejem ili da plačem... nije da sam za ubijanje životinja, ali ta PETA organizacija je glupost živa i jedino što oni rade je da privlače pažnju vređanjem poznatih. Nek se okome na mafijaške žene ako im je toliko stalo do životinja, nego našli baš Gagu da napadaju o kojoj se piše u svakim novinama.

stolen heart.

stolen heart.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Miaa_____♥ wrote:
Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Ako sam mislila da ne mogu jos vise da se iznerviram danas nisam bila u pravu
Mislim da je stvar licnog ukusa ko ce sta da nosi ali je zaista ODVRATNO nositi nesto sto je nekad bilo zivo na sebi!Da se ja pitam zabranila bih nosenje krzna,koze i sl.u potpunosti...
Da,Marija mi ubijamo kokoske i krave ali to IMA SMISLA U TOME STO SE MI HRANIMO TIME...A UBIJANJE ZIVOTINJA RADI KRZNA I KOZE JE POTPUNO BESMISLENO IMAJUCI U VIDU DA DANAS POSTOJI VESTACKA KOZA I VESTACKO KRZNO...Ali ne,neke osobe moraju da se prave pametne i da dokazu,ne znam ni ja sta,da su mocne,da imaju pare pa se zadovoljavaju samo pravim krznom....takodje,strasno je sto te zivotinje toliko pate imajuci u vidu da su one bile na ovoj planeti mnogo pre nas a ljudi su ocigledno umislili da su bogovi pa uzimaju stvari u svoje ruke...Isto tako nije u redu sto se isprozivali samo njih dve...Trebalo je da isprozivaju sve njih!-.-'
I ne mozete da kazete da Rihanna i Lady Gaga ne privlace paznju vise svojim oblacenjem i ponasanjem nego talentom zato sto to nije istina!Ne kazem da njih dve nisu talentovane,jer jesu i bez obzira sto nisam fan ne mogu da kazem da nisu dobre umetnice cim su toliko popularne i cenjene...ali realna je stvar da njihovo ponasanje,oblacenje itd. skrecu paznju sa njihovog talenta...
Takodje,istina je i da si se ti,Maki,iznervirala samo zato sto je tvoja Rihanna u pitanju a da su isprozivali neku drugu zvezdu da vidis kako bi stala na stranu zivotnja
Toliko od mene.

Slažem se u potpunsti.

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum