You are not connected. Please login or register

Kim Kardashian želi zvezdu na Stazi slavnih

+2
$AnjA
stella luna.
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Kim Kardashian želi zvezdu na Stazi slavnih 49864
Kim Kardashian zna da nema ni približno dovoljno kvaliteta da bi se našla u društvu slavnih holivudskih zvezda, ali se nada da će u tome ipak uspeti.
Kim Kardashian želi zvezdu na Stazi slavnih 2217
Ona je govorila za V Magazin otkrivši da se nada kako će razbiti ustaljene kriterijume i postati prva rijaliti zvezda kojoj će biti ukazana velika čast. Međutim, da ti ostvarila, Kim bi morala da se makar pet godina bavi glumom i bude nominovana za neku od nagrada, od čega je još uvek vrlo daleko. Odgovarajući na pitanje da li će zvezde rijalitija ikad biti kandidati za Stazu slavnih, predstavnik organizacije zadužene za dodelu ovih priznanja je rekao: “Ne mogu to da vam kažem. Za sad to nije u planu.”

Bravo.rs

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Za sada moze samo da se nada

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

$AnjA wrote:Za sada moze samo da se nada
zasad.

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Kim želi SVE! Baš sve, i nervira me to. Ona misli da je neka, ali očigledno je da nije. Ona je samo neka zgodna žena, na koju se svi kao pale, a ima pileći mozak! Probili su mi glavu s njom i njenim 'hoću ovo, hoću ono'! Hoću i ja, ali brate pretera ga!

Gledala sam na vestima kod nas, intervjuisali su neku tamo koja određuje ko može da dobije zvezdu, i pitali su je za Kim. A ona je rekla da je ona samo starleta, i da mora da se bavi glumom ili pevanjem da bi dobila svoju zvezdu!

Dakle, draga Kim, samo se ti nadaj.

https://weheartit.com/KrisVukovic

gotcha.

gotcha.
Moderator
Moderator

Mnogi koji zaslužuju još nisu dobili, tako da ne treba ni ona.

http://kazandmatt.tumblr.com

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Jel me vi zajebavate da se ona stvarno nada?
Na osnovu cega???Meni je Kim strasno simpaticna ali ovo je apsurdno!Kao sto je Dora rekla neki koji su zasluzili nisu dobili pa sad misli da ona moze
Ne,ona ne moze ni da se nada...neka napravi nesto drugo od svog zivota a ne rijaliti posto rijaliti nije umetnost

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

A dobiti će je na osnovu čega? Što si ta žena umišlja, to nije normalno.

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum