You are not connected. Please login or register

Nina Dobrev: Avantura u Diznilendu!

+2
stella luna.
Marco.Essential♥
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Nina Dobrev: Avantura u Diznilendu! Empty Nina Dobrev: Avantura u Diznilendu! Mon Sep 03, 2012 5:10 am

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Nina Dobrev: Avantura u Diznilendu! Nina-dobrev-haunted-090112-5_0
Zajedno sa svojim koleginicama Candice Accolom i Kaylom Ewell, Nina je posetila magično kraljevstvo na Floridi.
Trio iz “Vampirskih dnevnika” boravio je za vikend u tematskom parku gde je u jednom trenutku pozirao sa Mickeyem Mouseom ispred “Uklete kuće”. Ninu inače uskoro očekuje premijera filma “The Perks of Being A Wallflower” a svojoj ulozi je govorila za časopis Ocean Drive: “Mislim da svaki lik kojeg igram nosi deo mene, na neki način. Možda ne bi bilo tako da sam u ‘Devojka sa tetovažom zmaja”, onda to ne bi bio slučaj. Ali nešto u mojoj ličnosti i odnosu prema radu može da se poveže sa Candace.”
Nina Dobrev: Avantura u Diznilendu! Nina-dobrev-haunted-0901
Nina Dobrev: Avantura u Diznilendu! Nina-dobrev-haunted-0901
Nina Dobrev: Avantura u Diznilendu! Tumblrm9qt6gms7h1rx59v2o
Nina Dobrev: Avantura u Diznilendu! Nina-dobrev-haunted-0901

2Nina Dobrev: Avantura u Diznilendu! Empty Re: Nina Dobrev: Avantura u Diznilendu! Mon Sep 03, 2012 5:13 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Baš su slatke.:)

3Nina Dobrev: Avantura u Diznilendu! Empty Re: Nina Dobrev: Avantura u Diznilendu! Mon Sep 03, 2012 6:48 am

indelible.

indelible.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

blago njima :)

4Nina Dobrev: Avantura u Diznilendu! Empty Re: Nina Dobrev: Avantura u Diznilendu! Mon Sep 03, 2012 9:51 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

indelible. wrote:blago njima :)

5Nina Dobrev: Avantura u Diznilendu! Empty Re: Nina Dobrev: Avantura u Diznilendu! Mon Sep 03, 2012 10:07 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ne znaš koja je slađa :)) <33

6Nina Dobrev: Avantura u Diznilendu! Empty Re: Nina Dobrev: Avantura u Diznilendu! Wed Sep 05, 2012 2:51 am

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Lepo :)

7Nina Dobrev: Avantura u Diznilendu! Empty Re: Nina Dobrev: Avantura u Diznilendu! Fri Oct 05, 2012 6:40 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum