You are not connected. Please login or register

Cher Lloyd oduševljena One Directionom: “Imaće dugu i uspešnu karijeru”

+3
Nora
Djavo.
Marco.Essential♥
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Cher Lloyd oduševljena One Directionom: “Imaće dugu i uspešnu karijeru” C4

Mlada pevačica govorila je za časopis Sugarscape ne samo o One Directionu, već i o nedavnom incidentu kad je gađana bocom punom urina.
“Nisam ih videla već dugo ali moji fanovi stalno pričaju o njima, sjajno je to. Radimo za istu izdavačku kući i mislim da svi izvođači iz Ujedinjenog Kraljevstva treba da se drže zajedno”, rekla je. “Jedna stvar koju moram da kažem o One Directionu jeste kako osećam da će imati dugu i uspešnu karijeru.”
Ona je govorila i incidentu na V Festivalu gde ju je neko gađao staklenom bocom punom urina. Upitana kako se oporavila od toga, Cher je rekla: “Samo je potrebno da shvatim da postoji toliko dobrih stvari u mojoj karijeri u ovom momentu. Mislim, ništa ne bi trebalo da me oneraspoloži. To me je potreslo, ali količina podrške drugih izvođača mi je pokazala da to nije ništa lično, to se dešavalo svima. Čula sam da se isto desilo i Beyonce. Ako to može da se desi Beyonce, ne znam zašto bih ja pravila veliku stvar od toga.”

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Lepo od nje :)
I dobro je da ne pravi veliku dramu oko onog incidenta,kao sto je rekla svakom celebu moze da se desi nesto slicno...

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Oni su dobri još od X factora :))
Lijepo što ih podržava :D

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Lepo od nje :)
I dobro je da ne pravi veliku dramu oko onog incidenta,kao sto je rekla svakom celebu moze da se desi nesto slicno...

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Lepo od nje :)
I dobro je da ne pravi veliku dramu oko onog incidenta,kao sto je rekla svakom celebu moze da se desi nesto slicno...

Margita

Margita
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Hahha, našao ko će da ih hvali. Mada ok, neko kvalitetniji ih nikad ne bi ni hvaliop.




stolen heart.

stolen heart.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Lepo od nje :)
I dobro je da ne pravi veliku dramu oko onog incidenta,kao sto je rekla svakom celebu moze da se desi nesto slicno...

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum