You are not connected. Please login or register

One Direction planiraju osvajanje svemira

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

One Direction planiraju osvajanje svemira 1132467-35933i26256

One Direction u ovom trenutku najveći su bojbend na svetu, ali to im više nije dovoljno, pa planiraju da privuku i vanzemaljce.
Niall Horan je u razgovoru sa novinarima rekao kako očekuje da bend za 10 godina biti ne samo najveći na svetu, već u celom univerzumu. “Mislim da je naš cilj da za 10 godina budemo prvi bend koji će prodavati singl u svemiru”, Niall je rekao za The Sun. “Želim da vanzemaljci kupuju našu muziku. Mislim da vredi probati i da je to ostvarivo.”
Slatki Irac kaže i da zna kako da treba postati zvezda i za vanzemaljce: “Trebalo bi da govorimo sa bendom 30 Seconds to Mars – verovatno mogu da nam pomognu.’” Britanski mediji u šali navode kako će za 10 godina Harry Styles verovatno morati da juri vanzemaljke, jer će mu do tad verovatno već izaći sa svim devojkama koje žive na našoj planeti!
One Direction planiraju osvajanje svemira 1132467-37816i28348

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Malo ga preterase sad...stvarno previse mastaju

“Trebalo bi da govorimo sa bendom 30 Seconds to Mars – verovatno mogu da nam pomognu.’”
Hahahaha,ovo me je bas nasmejalo xDD

Britanski mediji u šali navode kako će za 10 godina Harry Styles verovatno morati da juri vanzemaljke, jer će mu do tad verovatno već izaći sa svim devojkama koje žive na našoj planeti!

A ovo me ne bi cudilo lol!

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:
Britanski mediji u šali navode kako će za 10 godina Harry Styles verovatno morati da juri vanzemaljke, jer će mu do tad verovatno već izaći sa svim devojkama koje žive na našoj planeti!

A ovo me ne bi cudilo lol!

Ahahaha,ni mene xD

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Britanski mediji u šali navode kako će za 10 godina Harry Styles verovatno morati da juri vanzemaljke, jer će mu do tad verovatno već izaći sa svim devojkama koje žive na našoj planeti!
Ah, taj Britanski humor! xD
HAHAHHAHA xP

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum