You are not connected. Please login or register

Devojka Chrisa Browna poludela zbog toga što se on poljubio sa Rihannom

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Devojka Chrisa Browna poludela zbog toga što se on poljubio sa Rihannom Chris-Brown-Gallery-Gazing-with-Karrueche-Tran-chris-brown-20390498-856-1222
Nisu samo fanovi bili iznenađeni time što su se Rihanna i Chris Brown poljubili na MTV VMA, već i pevačeva devojka, Karrueche Tran.
Devojka Chrisa Browna poludela zbog toga što se on poljubio sa Rihannom 7916009bro1
Kako prenosi Us Weekly, 24-godišnji model je izuzetno ljuta na svog dečka i njegove izlive ljubavi koji su usledili nakon što je Rihanna dobila nagradu za najbolji spot godine. “Osećala se kao da ju je neko ošamario na javnom mestu”, prenosi jedan izvor za časopis i dodaje kako je Chris u poslednjem trenutku otišao na šou, ne obavestivši Karrueche o svojim planovima.
Devojka Chrisa Browna poludela zbog toga što se on poljubio sa Rihannom Rihanna585
“Karrueche i Rihanna se zaista mrze a Chris na kraju uradi ono što samo on želi”, nastavlja insajder. “Jako se razljutila kad ga je videla na javnom mestu sa Rihannom”. Da u svemu ima istine najbolje svedoči fotka koju je Karrueche okačila na svoj Twitter odmah nakon dodele MTV nagrada, a na njoj je pisalo “Ponašaj se prema svojoj devojci kako dolikuje.”

Bravo.rs

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Potpuno je u pravu.
Sta se ljubi sa svojom bivsom devojkom na VEOMA javnom mestu,i to kada ima devojku?
Da sam ja njegova devojka,odmah bih raskinula sa njim :P

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

$AnjA wrote:Potpuno je u pravu.
Sta se ljubi sa svojom bivsom devojkom na VEOMA javnom mestu,i to kada ima devojku?
Da sam ja njegova devojka,odmah bih raskinula sa njim :P

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Njena reakcija sasvim je opravdana. Chris ovo nije trebao tako napraviti. Prvo je trebao prekinuti s njom, a onda ljubiti Rri na VMA. :P

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

$AnjA wrote:Potpuno je u pravu.
Sta se ljubi sa svojom bivsom devojkom na VEOMA javnom mestu,i to kada ima devojku?
Da sam ja njegova devojka,odmah bih raskinula sa njim :P
Slazem se

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum