You are not connected. Please login or register

Pattinson oprostio Kristen što ga je prevarila!

+3
Marco.Essential♥
stella luna.
Miaa_____♥
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Miaa_____♥

Miaa_____♥
Dizajner
Dizajner

Pattinson oprostio Kristen što ga je prevarila! 0224007.48

Par je u nekoliko navrata razgovarao i Robert Pattinson je shvatio kako ne može živjeti bezKristen Stewart i uskoro će se vratiti u vilu u kojoj su zajedno živjeli.

Nakon što je Kristen Stewart u srpnju uhvaćena u preljubu s redateljem Rupertom Sandersom, Robert Pattinson bio je shrvan zbog njene nevjere i odmah je spakirao svoje stvari i iselio se iz vile u kojoj su zajedno živjeli. Kristen se htjela pomiriti no 26-godišnji glumac nije htio ni čuti za pomirenje sve do ovog tjedna. Kako prenosi britanski The Sun odlučio je njihovoj ljubavi dati još jednu šansu. 'Shvatili su kako ne mogu živjeti jedno bez drugog. Robert je konačno saslušao Kristen te je povjerovao kako je njena avantura s oženjenim redateljem bila samo trenutak slabosti. Bilo je dosta suza tijekom njihovih razgovora kroz koje je Robert shvatio kako je Kristen napravila pogrešku zbog koje se
sada kaje', otkrio je izvor blizak paru. Pattinson će se uskoro vratiti u njihovu vilu u Los Angelesu i u studenom će se zajedno pojaviti na premijeri filma 'The
Twilight Sage: Praskozorje - II dio'.

-hot.hr

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Lijepo što su se pomirili..)

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ne sviđa mi se too nešto.Al dobro kako hoće,nadam se da ga neće opet prevariti.

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

To je njihova stvar iako ja znam da joj ne bih oprostila da je mene prevarila ;)

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

nora. wrote:To je njihova stvar iako ja znam da joj ne bih oprostila da je mene prevarila ;)
slazem se

immortality.

immortality.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Citala sam ovo juce u novinama. Lepo je to, mada da sam na njenom mestu ne bih ni sebi oprostila. Nadam se samo da joj se to nece ponoviti.

http://www.bruno-mars.biz

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:
nora. wrote:To je njihova stvar iako ja znam da joj ne bih oprostila da je mene prevarila ;)
slazem se

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum