You are not connected. Please login or register

P!nk brani novi imidž Miley Cyrus

+4
Nora
$AnjA
love.kills♥
stella luna.
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1P!nk brani novi imidž Miley Cyrus Empty P!nk brani novi imidž Miley Cyrus Thu Sep 20, 2012 9:00 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

P!nk brani novi imidž Miley Cyrus Pink-91812-3
pink 91812 3 P!nk brani novi imidž Miley Cyrus

P!nk i njega mlađa koleginica pojavile su se na MTV VMA sa gotovo identičnim frizurama, što je ona sad konačno prokomentarisala.
P!nk brani novi imidž Miley Cyrus 064
Obe devojke sad imaju kratku plavu frizuru, dok su izbrijale najveći deo kose sa strane. P!nk smatra da bi više devojaka trebalo da pođe stopama Miley. “Svi imaju dugu, braon kosu” rekla je P!nk gostujući u Today šou. “Kad su dve devojke neustrašive i obriju svoje glave, to je velika stvar. Mislim, čini mi se da smo nas dve smelije.”
P!nk brani novi imidž Miley Cyrus Pink-918122
“Mislim da je Miley prelepa”, rekla je odgovarajući na pitanje šta misli o imidžu Miley Cyrus. “Mislim da ona nosi tu frizuru mnogo bolje nego ja…volim Miley.”
Bravo.rs

2P!nk brani novi imidž Miley Cyrus Empty Re: P!nk brani novi imidž Miley Cyrus Thu Sep 20, 2012 11:15 pm

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Baš mi je drago što je stala u njezinu obranu.

3P!nk brani novi imidž Miley Cyrus Empty Re: P!nk brani novi imidž Miley Cyrus Fri Sep 21, 2012 2:01 am

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Lepo sto je stala da je brani,ali mi je glupo sto je rekla da bi vise devojaka to trebalo da uradi. Sta sad,da bih ja dokazala da sam kul ili sta god ja sad treba da obrijem pola glave i da se ofarbam u plavo? Ne. Nekima to stoji,slazem se,ali motivisati ljude da je to nesto najbolje na svetu je pogresno

4P!nk brani novi imidž Miley Cyrus Empty Re: P!nk brani novi imidž Miley Cyrus Fri Sep 21, 2012 2:35 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Lijepo što je podržava.
Ja mislim da ta frizura bolje stoji Pink nego Miley.

5P!nk brani novi imidž Miley Cyrus Empty Re: P!nk brani novi imidž Miley Cyrus Fri Sep 21, 2012 2:43 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

“Svi imaju dugu, braon kosu”
Ja imam plavu xD

Nego, lijepo što je stala na njezinu stranu, ali kada je Pink rođena za tu frizuru, a Miley mi izgleda katastrofa s njom.

6P!nk brani novi imidž Miley Cyrus Empty Re: P!nk brani novi imidž Miley Cyrus Fri Sep 21, 2012 5:59 am

Margita

Margita
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Nekad si mi bila draga P!nk, R.I.P.

7P!nk brani novi imidž Miley Cyrus Empty Re: P!nk brani novi imidž Miley Cyrus Sat Sep 22, 2012 12:22 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

$AnjA wrote:Lepo sto je stala da je brani,ali mi je glupo sto je rekla da bi vise devojaka to trebalo da uradi. Sta sad,da bih ja dokazala da sam kul ili sta god ja sad treba da obrijem pola glave i da se ofarbam u plavo? Ne. Nekima to stoji,slazem se,ali motivisati ljude da je to nesto najbolje na svetu je pogresno
I kakve veze ima to sto "svi" imaju dugu,braon kosu?znaci mi onda nismo lepe ili sta?
malo ga pretera sa tim da bi vise devojaka to trebalo da radi,ali je lepo sto je podrzala Miley
U svakom slucaju,meni Pink izgleda mnogo bolje od Miley sa tom frizurom,nekako Pink ima stav a Miley mi idalje deluje detinjasto za nesto tako

8P!nk brani novi imidž Miley Cyrus Empty Re: P!nk brani novi imidž Miley Cyrus Sat Sep 22, 2012 6:02 am

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Lijepo što je stala da je brani,ali i sama zna da takve frizure katastrofalno stoje curama,cura treba da bude cura,sa lijepom dužom kosom^^ Što je čini i ženstvenijom:)

9P!nk brani novi imidž Miley Cyrus Empty Re: P!nk brani novi imidž Miley Cyrus Sat Sep 22, 2012 7:53 am

iwanyca96

iwanyca96
So, you're new here?
So, you're new here?

Pa nekima takva frizura lepo stoji, nekima ne... bitno je da su obe zadovoljne :)

10P!nk brani novi imidž Miley Cyrus Empty Re: P!nk brani novi imidž Miley Cyrus Sat Oct 06, 2012 8:48 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum