You are not connected. Please login or register

Madona: Dopada mi se Lejdi Gaga

+3
bloodless.Queen
ProkletaKučka
flocon de neige.
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Madona: Dopada mi se Lejdi Gaga Empty Madona: Dopada mi se Lejdi Gaga Sat Jan 14, 2012 11:33 am

flocon de neige.

flocon de neige.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Madona: Dopada mi se Lejdi Gaga Madona-15-e1326574213379

Kada je Lejdi Gagin hit “Born This Way” dospeo na vrh svetskih top lista, pevačica je optuživana za plagijat Madonine pesme “Express Yourself”. U intervjuu za televiziju “ABC” Madona je nedavno izjavila da zaista primećuje sličnost između te dve pesme.

- Očigledno je da sam ja uticala na nju, tako da nema razloga da se nerviram. Kada sam prvi put čula pesmu zvučala mi je veoma poznato - izjavila je Madona.
Kada je voditeljka pitala kraljicu popa da li smatra da je Lejdi Gaga kopirala njenu pesmu, ona je odgovorila samo:
- Ona je veoma talentovana umetnica i u mnogo čemu podseća na mene. To je zanimljivo i dobro odrađeno.
U prošlogodišnjem intervjuu, Lejdi Gaga je izrazila svoje divljenje prema Madoni.
- Mnogo je volim i mislim da je neverovatna. Nju niko ne bi mogao da zameni, a za to što ličim na nju nisam ja kriva, zar ne? - rekla je pevačica.
Gaga je dodala da je tačno da je Madonin rad uticao na pesmu “Born This Way”, ali je istakla da su na tu pesmu uticali i hitovi Dejvida Bouvija, Grejs Džouns, Majkla Džeksona i drugih legendarnih izvođača.
Poslušajte obe pesme i procenite sami:




Izvor: hellomagazin.rs

2Madona: Dopada mi se Lejdi Gaga Empty Re: Madona: Dopada mi se Lejdi Gaga Sat Jan 14, 2012 12:07 pm

ProkletaKučka

ProkletaKučka
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Jeste da ih ne volim ali ovo su prve dve pevačice koje se nisu prepucavale oko krađe ili kopiranja pesme.

http://annicaphotography.tumblr.com/

3Madona: Dopada mi se Lejdi Gaga Empty Re: Madona: Dopada mi se Lejdi Gaga Sat Jan 14, 2012 12:10 pm

flocon de neige.

flocon de neige.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Meni je čak i dobra ova pesma od Madonne, Express Yourself. hahah xD
Mada, prevagnula je 'Born This Way', više ju volim <3

4Madona: Dopada mi se Lejdi Gaga Empty Re: Madona: Dopada mi se Lejdi Gaga Sat Jan 14, 2012 1:04 pm

bloodless.Queen

bloodless.Queen
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Normalno da je bolja BTW, ali i Madonnina pesma je legendarna. ^^ Obozavam ih obe.

http://bloodlessqueen.tumblr.com/

5Madona: Dopada mi se Lejdi Gaga Empty Re: Madona: Dopada mi se Lejdi Gaga Sat Jan 14, 2012 9:45 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

ja ne volim nijednu pjesmu xd
ali madinnina je bolja^^ (:

6Madona: Dopada mi se Lejdi Gaga Empty Re: Madona: Dopada mi se Lejdi Gaga Sat Jan 14, 2012 11:47 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Ma obe pesme su dobre :)

7Madona: Dopada mi se Lejdi Gaga Empty Re: Madona: Dopada mi se Lejdi Gaga Sun Jan 15, 2012 2:46 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Hah,meni se visxe svidja Gagina,a inache ne volim nijednu

8Madona: Dopada mi se Lejdi Gaga Empty Re: Madona: Dopada mi se Lejdi Gaga Sun Jan 15, 2012 8:40 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Obe pesme su dobre :D

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum