You are not connected. Please login or register

Demi Lovato: “Moji problemi su počeli kad sam imala tri godine”

+2
Margita
Marco.Essential♥
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Demi Lovato: “Moji problemi su počeli kad sam imala tri godine” Ffnlovatodemigg092012508

Demi Lovato gostovala je u šou Katie Couric gde je govorila o borbi sa sopstvenim imidžom koju vodi svakog dana.
Pevačica je otkrila da problemi potiču iz njenog najranijeg detinjstva. “Sećam se kad sam imala 3 godine i trljala svojom rukom po stomaku i razmišljala ‘Pitam se hoće li ovo jednog dana biti ravno?’”, rekla je. Ona je ponovila i koliko je problema imala u školi jer su je u razredu nazivali debelom. “Uvek sam želela da me samo udare i završe s tim jer ono što su mi tad govorili me još uvek pogađa i pretvorilo me je u osobu kakva jesam sada.”
Voditeljka ju je podsetila i na incident kad je udarila jednu plesačicu u lice. “Tad stvarno nisam imala kontrolu nad emocijama”, odgovorila je. “Bila sam van kontrole i nema opravdanja za to ali to je definitivno pokazalo svima da mi je potrebna pomoć i mislim da sam dva dana kasnije otišla na lečenje.”

Margita

Margita
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Sa tri godine ne znaš ni kako ti se majka zove a ne da li si mršav ili debeo. Demi Lovato: “Moji problemi su počeli kad sam imala tri godine” 1920415962

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Dobro,ali i njeni roditellji su se razvodili tada,ona ima traume iz djetinjstva.
Mogu da zamislim koliko joj je bilo teško,jer sam i sama osjetila kako je kada te zadirkuju zbog tvog izgleda,odjeće.
Drago mi je što je danas bolje.<3

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Dijete nije svijesno da je živo negdje do 5. god. ;)
Zato se mi ne sjećamo gotovo ničega, a neki uopće ičega iz tog dijela života. ;)

Što se ovoga tiče, ne vjerujem da su tada problemi počeli za nju, nego u njenoj obitelji, ali ona kao dijete ničega nije bila svjesna...

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

kitten. wrote:Dobro,ali i njeni roditellji su se razvodili tada,ona ima traume iz djetinjstva.
Mogu da zamislim koliko joj je bilo teško,jer sam i sama osjetila kako je kada te zadirkuju zbog tvog izgleda,odjeće.
Drago mi je što je danas bolje.<3
slazem se

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

nora. wrote:Dijete nije svijesno da je živo negdje do 5. god. ;)
Zato se mi ne sjećamo gotovo ničega, a neki uopće ičega iz tog dijela života. ;)

Što se ovoga tiče, ne vjerujem da su tada problemi počeli za nju, nego u njenoj obitelji, ali ona kao dijete ničega nije bila svjesna...

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum