You are not connected. Please login or register

Keš na brzinu: Nicole Scherzinger zaradila milion dolara nastupom od 45 minuta!

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Keš na brzinu: Nicole Scherzinger zaradila milion dolara nastupom od 45 minuta! SIPA_00642136_000004
Pevačica je bila pozvana u Dubai gde je održala kraći koncert, za koji je dobila astronomski novčani iznos.
Keš na brzinu: Nicole Scherzinger zaradila milion dolara nastupom od 45 minuta! Ffnflynetukxfactorlaunch
Kako prenosi jedan insajder za Sun, “Čak i Nicole nije mogla da odbije toliku količinu novca. To nije oduzelo previše vremena u njenom rasporedu a u Dubai i iz njega putovala je prvom klasom. Bila je to laka lova.”
Keš na brzinu: Nicole Scherzinger zaradila milion dolara nastupom od 45 minuta! Sipa00642136000002
Nakon nastupa, pevačica se vratila u Los Anđeles, gde trenutno živi. Ona će se uskoro preseliti u Britaniju, gde će biti jedna od sudija u šou X Factor. Nicole kaže kako je uverena da će biti sjajna sudija. “Radim ovo već dugo. Imam dosta iskustva i znam šta tražim. Na kraju dana, znam ko ima talenat a ko ne.”

Bravo.rs

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Boli nju uvo za sve :P
I mislim da ce biti dobar sudija :)

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Uh, uh. Nije njoj loše u životu :P

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Blago njoj :3 mada po mom skromnom misljenju preplacena je

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Blago njoj :3 mada po mom skromnom misljenju preplacena je

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Blago njoj :3 mada po mom skromnom misljenju preplacena je

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum