You are not connected. Please login or register

Miley oduševila kolegu na snimanju epizode serije “Dva i po muškarca”

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Miley oduševila kolegu na snimanju epizode serije “Dva i po muškarca” 80987
Miley se vraća na male ekrane ulogom u izuzetno popularnoj seriji “Dva i po muškarca” a Jon Cryer koji glumi u seriji misli da je njeno angažovanje pun pogodak.
Miley oduševila kolegu na snimanju epizode serije “Dva i po muškarca” 45178
“Ona glumi devojku koja ne zaklapa, tako da ima monologe koji su dugački po čitavu stranu”, rekao je Jon Cryer za HollywoodLife.com. “Ona je bila divna, bilo nam je sjajno.” Ipak, Jon priznaje da nije sve bilo sjajno u početku jer je bio vrlo nervozan za vreme proba, bojeći se kako će se Miley snaći. Ipak, kad je počelo snimanje, sve je bilo u najboljem redu.
Miley oduševila kolegu na snimanju epizode serije “Dva i po muškarca” 63492
“Cele nedelje je čitala scenario…što je razumljivo”, rekao je. “Ipak, kad smo došli na dva sata pred šou, ona je i dalje samo čitala tekst…Mislili smo ‘O ne, Miley, nadamo se da ćeš zaista dati sve od sebe’ a onda kad smo krenuli da snimamo pred publikom, Miley je je bila fantastična!”
Miley oduševila kolegu na snimanju epizode serije “Dva i po muškarca” 78911
Jon je stao i na stranu onih koji misle da nova frizura savršeno odgovara Miely. “Znam da njena frizura izaziva podele, ali ja sam na strani onih koji kažu ‘obožavam je’”, priznao je. “Mislim da izgleda fantastično!”

Bravo.rs

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Lepo ;)

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Super,jedva cekam da izadju te epizode sa Miley :)

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Drago mi je.:)

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Po meni Miley ne zna glumiti, ali vidjeti ćemo kada izađe epizoda kako se snašla.. :P

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum