You are not connected. Please login or register

Katy Perry je žena godine

+5
$AnjA
Djavo.
love.kills♥
stella luna.
Marco.Essential♥
9 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Katy Perry je žena godine Empty Katy Perry je žena godine Wed Sep 26, 2012 7:51 am

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Katy Perry je žena godine Article_big_1345640713Katy_Perry_-_Wide_Awake

Po izboru magazina Billboard…
Godinu u kojoj je Katy Perry oborila rekord na top listama, objavila 3D koncertni film i završila svetsku turneju, krunisaće i priznanje "Žena godine" koje će joj dodeliti magazin Billboard krajem novembra.
Da vas podsetimo, Katy je samo u Americi prodala 2,5 miliona primeraka albuma "Teenage Dream", sa koga je pet singlova završilo na prvom mestu liste singlova, što je prvi put da neka pevačica to postigne. Album je pritom proveo više od 100 nedelja na Billboard 200 listi albuma.
Ogromna popularnost albuma je podstakla pevačicu da krene na veliku svetsku turneju, tokom koje je rasprodala 124 koncerta u velikim arenama. Ova turneja je zabeležena u 3D koncertnom filmu "Katy Perry: Part of Me".
Do sada, Billboard je ukazao ovu počast Taylor Swift, Fergie i Beyonce.

2Katy Perry je žena godine Empty Re: Katy Perry je žena godine Wed Sep 26, 2012 9:28 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Čestitam.:)

3Katy Perry je žena godine Empty Re: Katy Perry je žena godine Wed Sep 26, 2012 11:26 am

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

kitten. wrote:Čestitam.:)

4Katy Perry je žena godine Empty Re: Katy Perry je žena godine Wed Sep 26, 2012 10:33 pm

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Po meni nezasluzeno ali ajde cestitam

5Katy Perry je žena godine Empty Re: Katy Perry je žena godine Thu Sep 27, 2012 12:54 am

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

I ja mislim da ima mnogo zvezda koje to vise zasluzuju,ali neka,sve cestitke :)

6Katy Perry je žena godine Empty Re: Katy Perry je žena godine Thu Sep 27, 2012 1:19 pm

indelible.

indelible.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Po meni je zaslužila, ne može svako da postigne to što je ona postigla za jednu godinu. Čestitam <3

7Katy Perry je žena godine Empty Re: Katy Perry je žena godine Thu Sep 27, 2012 10:48 pm

Margita

Margita
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Gluposti.

8Katy Perry je žena godine Empty Re: Katy Perry je žena godine Fri Sep 28, 2012 11:46 am

JC♥


So, you're new here?
So, you're new here?

Glupost al ajde čestitam :)

9Katy Perry je žena godine Empty Re: Katy Perry je žena godine Fri Sep 28, 2012 8:20 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Niste mi jasni ;D xD
Čestitam Katy :DD

10Katy Perry je žena godine Empty Re: Katy Perry je žena godine Sat Sep 29, 2012 2:56 am

Margita

Margita
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Šta ti tačno nije jasno ?

11Katy Perry je žena godine Empty Re: Katy Perry je žena godine Sat Sep 29, 2012 4:40 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pa Billboard bira ženu godine na osnovu uspjeha, ne ne osnovu kvalitete njezinih pjesama ;)
Katy je ovo svakako bila uspješna godina samim time što je jedina žena koja je imala 5 top 1 singlova sa jednog albuma, a da ne nabrajam sve pare koje je zaradila i koncerte koje je održala...

Billboard je samo izabrao najuspješniju, a fanovi su ti koji su mu to omogućili ;D

12Katy Perry je žena godine Empty Re: Katy Perry je žena godine Sat Sep 29, 2012 4:43 am

Margita

Margita
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Katy Perry je žena godine 2726791244

13Katy Perry je žena godine Empty Re: Katy Perry je žena godine Sat Oct 06, 2012 9:06 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum