You are not connected. Please login or register

Britanski tabloidi tvrde: Niall Horan se tajno viđa sa Demi Lovato!

+3
Djavo.
$AnjA
stella luna.
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Britanski tabloidi tvrde: Niall Horan se tajno viđa sa Demi Lovato! FFN_RIA_iHeartRadio_Day1_092112_508935451
Kako prenosi časopis The Mirror, par je otišao na večeru nakon MTV VMA a nakon toga počeli su da se zabavljaju.
“Demi je rekla svojoj ekipi u bekstejdžu da se ona i Niall zabavljaju – to je još uvek neobavezna veza, ali definitivno se zabavljaju, doduše na daljinu”, prenosi jedan izvor za časopis. Demi je nedavno izjavila kako joj se Niall dopada jer je u njemu pronašla dva glavna kvaliteta koja zahteva od momka. “On jako dobro sluša i jako me zasmejava, a to su dva glavna kvaliteta koja tražim. Zna da sam pomalo zaljubljena u njega, a uživamo u izlascima kad imamo priliku za to. Stalno razgovaramo i dopisujemo se” rekla je Demi.
Britanski tabloidi tvrde: Niall Horan se tajno viđa sa Demi Lovato! Tumblrmao8r3wa0w1rfvlxbo
“Ova godina bila je luda za One Direction a ja se koncentrišem na X Factor i svoje zdravlje. Delimo filozofiju da je prava osoba vredna čekanja”, dodala. S obzirom i kako je Niall nedavno rekao da će čekati pravu osobu za sebe, mislio da su stvari prilično jasno – nije pitanje da li će, već kad će Demi i Niall biti zajedno!

Bravo.rs

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Lepo :)

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Opa!:3

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Ne verujem ja njima ništa xD
Malo posle objavljivanja tog članka Demi je na Twitteru napisala da ne verujemo ničemu što ne izađe iz njenih usta.Oni su slatki zajedno i ako hoće da budu zajedno neka budu.

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ahaha:D Meni oni ne idu zajednO:D

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

E dosadni su više majke ti! -.-

ProkletaKučka

ProkletaKučka
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Lep par bi bili, ali opet, njoj treba neko stariji:)

http://annicaphotography.tumblr.com/

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum