You are not connected. Please login or register

Robert Pattinson: “U paketu s devojkama dolazi uputstvo na kineskom jeziku”

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

gotcha.

gotcha.
Moderator
Moderator

Robert Pattinson: “U paketu s devojkama dolazi uputstvo na kineskom jeziku” Robert-pattinson-vanity-fair-outtakes-photos-8
Robert Pattinsonu teško je da razume ženski rod, barem ako je suditi po njegovim tvrdnjama, prenosi ShowBiz Spy.
Robert Pattinson: “U paketu s devojkama dolazi uputstvo na kineskom jeziku” Robert-vanity-fair2
Glumac, koji je sve donedavno bio pod lupom javnosti zbog skandala s Kristen Stewart, priznao je da veruje kako bi bilo puno lakše odgajati sina nego kćerku budući da su muškarci manje komplikovani: “Mislim da bih se bolje razumeo sa sinom. Devojke je teško razumeti. Uputstva koja dolaze s njima u paketu imaju otprilike 800 stranica koje su ispisane na kineskom. Čak i kad ih znaš pročitati, shvatiš da nedostaje 32 poglavlja koja su nužna za razumevanje pa onda moraš da improvizuješ. Ali s dečacima je lakše – sport, TV, video igra, malo soka, i on je srećan”!
Robert Pattinson: “U paketu s devojkama dolazi uputstvo na kineskom jeziku” Vanityfairrobertpattinso
Iako je Robert srećan što je dobio ulogu Edwarda Cullena u “Twilight” sagi, smatra kako posledice uspeha u Holivudu i nisu tako sjajne. “Na kraju krajeva, ta mi je uloga omogućila bolji život. Ali gledajući s druge strane – izgubio sam ono što sam cenio najviše – svoju slobodu. Neki su mi rekli da je to cena uspeha. Izvinjavam se, ali ja se ne mogu složiti s tom tvrdnjom. Mislim da je cena previsoka. Čudno je to. Sad, kad je snimanje napokon završeno, osećam se srećnim jer sam skinuo težak teret s ramena, ali u isto sam vreme i tužan. Znam da sam uspešan. Hoće li to potrajati? Ne znam, ali ako mi se već sutra zaređaju filmski neuspesi – neću plakati zbog toga”, priznao je zgodni glumac.

http://kazandmatt.tumblr.com

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Kao i svi muškarci xD

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

A jbg. mi žene smo komplicirane :P

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ja se slazem s njim sto se tice dece.i ja bih malo vise volela da imam sina x)

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum