You are not connected. Please login or register

Nekad MTV zvezda,danas-bankrotirala!

+2
ProkletaKučka
stella luna.
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Nekad MTV zvezda,danas-bankrotirala! Empty Nekad MTV zvezda,danas-bankrotirala! Fri Oct 19, 2012 7:26 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Nekad MTV zvezda,danas-bankrotirala! Heidi-montag
Heidi Montag nekada je bila planetarno popularna zahvaljujući seriji The Hills koja se emitovala na MTVju. No, kako stvari stoje, rijaliti zvezda danas je u potpunosti – bankrot!

Starleta, koja se nakon emisije The Hills okušala kao pevačica i jedva prodala preko 30 000 kopija debi albuma, kaže da je potrošila više od milion dolara od trenutka kada je postala poznata. Ona i njen muž, Spencer Pratt, koji je takođe bio deo pomenute rijaliti serije kažu da broje penije i žive u kući svojih roditelja.

“Nikada nisam brojala novac, pa nisam sigurna koliko smo zaista potrošili. Verovatno više od milion dolara,” otkrila je Heidi za Belfast Telegraph. “Ne nedostaju mi emisije, nedostaje mi novac. Da smo ga štedeli, sada bi nam bilo daleko bolje.”

Heidi je u žižu javnosti dospela i neposredno nakon završetka The Hillsa, kada je uradila više od 12 estetskih zahvata na svom telu, čime je u potpunosti promenila svoj lični opis.

2Nekad MTV zvezda,danas-bankrotirala! Empty Re: Nekad MTV zvezda,danas-bankrotirala! Fri Oct 19, 2012 12:20 pm

ProkletaKučka

ProkletaKučka
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

To se uglavnom i dešava kada te slava udari u glavu i kada misliš da pod nazivom "starleta" možeš dugo ostati na sceni.

http://annicaphotography.tumblr.com/

3Nekad MTV zvezda,danas-bankrotirala! Empty Re: Nekad MTV zvezda,danas-bankrotirala! Sat Oct 20, 2012 6:04 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Upropastila se silnim operacijama.

4Nekad MTV zvezda,danas-bankrotirala! Empty Re: Nekad MTV zvezda,danas-bankrotirala! Sun Oct 21, 2012 1:14 am

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Boze me sacuvaj

5Nekad MTV zvezda,danas-bankrotirala! Empty Re: Nekad MTV zvezda,danas-bankrotirala! Sun Oct 21, 2012 3:17 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Bas mi je drago.Ako si toliko glup i ako te slava udari u glavu,zasluzujes da ti se desi ovako nesto.Dzaba joj sad i sve operacije i izgled kad nema para ni posao.Glupaca -.-

6Nekad MTV zvezda,danas-bankrotirala! Empty Re: Nekad MTV zvezda,danas-bankrotirala! Sun Oct 21, 2012 7:21 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Bas mi je drago.Ako si toliko glup i ako te slava udari u glavu,zasluzujes da ti se desi ovako nesto.Dzaba joj sad i sve operacije i izgled kad nema para ni posao.Glupaca -.-

Baš tako.

7Nekad MTV zvezda,danas-bankrotirala! Empty Re: Nekad MTV zvezda,danas-bankrotirala! Sun Oct 21, 2012 12:43 pm

ProkletaKučka

ProkletaKučka
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Realno,svima nama bi udarila u glavu:)

http://annicaphotography.tumblr.com/

8Nekad MTV zvezda,danas-bankrotirala! Empty Re: Nekad MTV zvezda,danas-bankrotirala! Mon Oct 22, 2012 6:17 am

Uptown Girl

Uptown Girl
Just saying, you can do better
Just saying, you can do better

Pa normalno da je bankrotirala kad je puna silikona.

9Nekad MTV zvezda,danas-bankrotirala! Empty Re: Nekad MTV zvezda,danas-bankrotirala! Tue Nov 13, 2012 1:46 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum