You are not connected. Please login or register

Louis Tomlinson ekspresno odgovorio The Wantedu: “Ako želite rivalstvo, hajde da to uradimo”

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Louis Tomlinson ekspresno odgovorio The Wantedu: “Ako želite rivalstvo, hajde da to uradimo” 7456032_spl453113_001
Louisu je dosta da sluša negativne komentare iz The Wanteda pa je rekao kako ih One Direction neće više trpeti bez odgovora.
Louis Tomlinson ekspresno odgovorio The Wantedu: “Ako želite rivalstvo, hajde da to uradimo” Ffnlibonedirectionxfacto
Taman kad se činilo da se situacija smirila, Max je izjavio da nije prijatelj sa članovima 1Dja kao i da njihove komentare u medijima ne shvate ozbiljno, već im se smeje. Očigledno šokiran tom izjavom, Louis kaže da takve reči njegov bend neće trpeti. “Oni hoće da kreiraju rivalstvo? Hajde da to uradimo onda”, rekao je Louis za Now magazin.
Louis Tomlinson ekspresno odgovorio The Wantedu: “Ako želite rivalstvo, hajde da to uradimo” Ffnlibonedirectionxfacto
“Želim otvoreno da govorim o ovome jer je ovo prilično frustrirajuće. Sećam se kad sam bio na svojoj prvoj X factor audiciji, gde sam čuo pesmu ‘All Time Low’ po prvi put. Mislio sam da je to sjajna pesma sjajnog benda. Sreli smo se na šou i bili su dobri prema nama”, nastavlja Louis. “Sve se odjednom promenilo. Bila je jedna priča u medijima kako su nas olajavali. Mislio sam da su možda mediji izvrnuli njihove reči. Međutim, onda se pojavilo još 10 priča a i kamera ih je uhvatila kako nas ismejavaju. Mislim ‘Ako želite da kreirate rivalstvo, hajde da to uradimo’.”
Louis Tomlinson ekspresno odgovorio The Wantedu: “Ako želite rivalstvo, hajde da to uradimo” Ffnlibonedirectionxfacto
Iako su znatno mlađi, momci iz One Directiona kažu da se ne plaše The Wanteda. “Neću preći preko ovoga jer nisam takva osoba. Mislim da ovo nije fer prema meni niti prema momcima”, nastavlja Louis. “Mislio sam da kažem nešto ružno ali to je nešto što bi pre rekao ‘The Wanted’.”

Bravo.rs

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

E,vise mi je muka od ovih prica!Stalno pokusavaju da ocrne The Wanted -.- Na jednom koncertu(sta je vec bilo)neko od momaka je spomenuo 1D na sta su fanovi poceli da zvizde pa je Nathan rekao fanovima da prekinu i da pokazu postovanje prema clanovima 1D-a!Tako da,molim te Louise-ne seri -.- Osim toga Louis je kao neki saljivdzija,pa i momci iz The Wanteda obozavaju da se zezaju i jos su ludji od 1Da.Vidim koliko Louis ume da prihvati salu na svoj racun.
Osim toga,iako su One Direction daleko popularniji od The Wanteda,TW imaju mnooogo bolje glasovne mogucnosti i mnogo su ozbiljniji bend od 1Da.A inace,vecina fanova TWa je normalno,za razliku od fanova 1Da koji vredjaju sve muzicare koje stignu,vredjali su pevaca koji je nedavno poginuo i rekli su njegovoj petogodisnjoj cerki da treba da se ubije.Naravno,niko od clanova 1Da nije oderagovao i nije im rekao da to nije u redu.Mislim,ako ce vec da "kreiraju"rivalstvo zna se koje u prednosti zato sto niko ne moze da pobedi razuzdane,krestave klinke od 12-13 godina koje bi ubile za 1D.-.-

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Obožavam i The Wanted i 1D i nije lijepo da se prepiruu,i ja ne želim rivalstvo!

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Ne zna se ko je veća budala od koga xD The Wanted su definitvno mnogo pametniji i normalniji od 1Da.

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum