You are not connected. Please login or register

you came and broke the perfect girl.

+6
Miaa_____♥
ProkletaKučka
∀phrodite.
Sky
love.kills♥
flawless.
10 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3

Go down  Message [Page 3 of 3]

51you came and broke the perfect girl. - Page 3 Empty Re: you came and broke the perfect girl. Thu Apr 25, 2013 9:55 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Pa ne učim o razvrstavanju otpada, gradnji vjetrenjača (dobro to jesam ali na fakultetivnom predmetu, dakle možeš a ne moraš ići) i sl. ko na tehničkom.
Ma ne učim o limu XD to su samo RV malo turpijanja i bušenja i rezanja i ništ strašno XD Ekšli mehatronika i računalstvo u prvom razredu imaju isti raspored mislim, samo što oni (mislim) nemaju RV. XD LOL koliko budeš imala bodova? XD

http://kidnappedangel.tumblr.com/

52you came and broke the perfect girl. - Page 3 Empty Re: you came and broke the perfect girl. Sun Apr 28, 2013 5:39 am

flawless.

flawless.
Pisac
Pisac

Turpijanje, bušenje i rezanje? Ja sam mislila da to rade kozmetičarke. XDD

Nisam sigurna, 5. i 6. sam prošla s 5.0, a 7. s 4.8 (matematika i povijest ._.), sad mi je jedino tehnički problem, ali to ću je moliti na koljenima ako bude trebalo XD
Samo ne znam kako se računa XD Tj. ne razumijem LOL, ali koliko sam shvatila mogla bih imati blizu 80.

53you came and broke the perfect girl. - Page 3 Empty Re: you came and broke the perfect girl. Sun Apr 28, 2013 7:46 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

I onda meni nešt kažeš XD ja sam imala 4.6 i 4.5 pa sam bila pri sredini liste XDD
Mislim da se, ako se računa ko i prije, sve ocjene koje se boduju zbrajaju, plus ukupna ocjena i tako za svaku godinu, izračunaj pa vidi hoće biti blizu osamdeset, ako ne bude, nije tako XDD

Zašt bi kozmetičarke bušile, turpijale itd? o.o

http://kidnappedangel.tumblr.com/

54you came and broke the perfect girl. - Page 3 Empty Re: you came and broke the perfect girl. Sun Apr 28, 2013 8:10 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Kako si proslavila rođendan?

55you came and broke the perfect girl. - Page 3 Empty Re: you came and broke the perfect girl. Sun Apr 28, 2013 9:03 am

flawless.

flawless.
Pisac
Pisac

unbreakable. wrote:I onda meni nešt kažeš XD ja sam imala 4.6 i 4.5 pa sam bila pri sredini liste XDD
Mislim da se, ako se računa ko i prije, sve ocjene koje se boduju zbrajaju, plus ukupna ocjena i tako za svaku godinu, izračunaj pa vidi hoće biti blizu osamdeset, ako ne bude, nije tako XDD

Zašt bi kozmetičarke bušile, turpijale itd? o.o
Nemam pojma, gledala sam po netu, ali šta mi to vrijedi kad neću shvatit ni za 10 godina. XD Kasnije možda i izračunam, ako mi se bude dalo.

Pa turpijaju nokte, ako su to te, valjda XD
contagious.love wrote:Kako si proslavila rođendan?
Super, jučer sam ih izvela u grad, a danas mi je rodbina došla :3

56you came and broke the perfect girl. - Page 3 Empty Re: you came and broke the perfect girl. Mon Apr 29, 2013 12:22 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Jesi ti u srednjoj ili završavaš osnovnu?

57you came and broke the perfect girl. - Page 3 Empty Re: you came and broke the perfect girl. Mon Apr 29, 2013 6:51 am

flawless.

flawless.
Pisac
Pisac

Završavam osnovnu :3

58you came and broke the perfect girl. - Page 3 Empty Re: you came and broke the perfect girl. Tue Apr 30, 2013 1:29 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Jel ideš za kozmetičarko koliko sam shvatila?

59you came and broke the perfect girl. - Page 3 Empty Re: you came and broke the perfect girl. Tue Apr 30, 2013 1:55 am

flawless.

flawless.
Pisac
Pisac

Ne, idem u gimnaziju lol

60you came and broke the perfect girl. - Page 3 Empty Re: you came and broke the perfect girl. Tue Apr 30, 2013 2:35 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Da, kozmetičarke su inače poznate po bušenju i turpijanju željeza... you came and broke the perfect girl. - Page 3 364988687
Gimnaziju? *povraća* XD Koju, ak nije tajna :'D

http://kidnappedangel.tumblr.com/

61you came and broke the perfect girl. - Page 3 Empty Re: you came and broke the perfect girl. Fri May 10, 2013 10:32 pm

~pretty.teardrops♥

~pretty.teardrops♥
FE novinar
FE novinar

Šta cijeniš više od ičega?

http://angelessbitchz.tumblr.com

62you came and broke the perfect girl. - Page 3 Empty Re: you came and broke the perfect girl. Fri May 17, 2013 12:15 am

flawless.

flawless.
Pisac
Pisac

Iskrenost.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum