You are not connected. Please login or register

SNSD začarale i Harija Potera

+2
Nora
flocon de neige.
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1SNSD začarale i Harija Potera Empty SNSD začarale i Harija Potera Wed Feb 01, 2012 10:57 am

flocon de neige.

flocon de neige.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

SNSD začarale i Harija Potera SIPA_sipausa30078156_000016

Daniel Radcliffe koji je slavu stekao tumačeći mladog čarobnjaka Harija Potera i sam je fan ove K-pop grupe.

Gostujući u šou “Live! With Kelly”, gde će noćas nastupiti SNSD, Daniel je otkrio kako dobro poznaje njihovu muziku. Najavljujući njihov nastup, voditeljka Kelly Ripa je rekla: “Da one su zaista nešto veliko! Dobijam twittove iz celog sveta zato što će one biti u emisiji”. Daniel je tu najavu iskoristio kako bi se pohvalio da već ima njihov nov CD u svojoj kolekciji.

Izvor: bravo.rs

2SNSD začarale i Harija Potera Empty Re: SNSD začarale i Harija Potera Wed Feb 01, 2012 10:13 pm

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Dobro xd

3SNSD začarale i Harija Potera Empty Re: SNSD začarale i Harija Potera Wed Feb 01, 2012 10:39 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

OK xd

4SNSD začarale i Harija Potera Empty Re: SNSD začarale i Harija Potera Wed Feb 01, 2012 11:24 pm

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pu bre Daniele,kako mozes K-pop da slusas? xD

5SNSD začarale i Harija Potera Empty Re: SNSD začarale i Harija Potera Thu Feb 02, 2012 1:56 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Super, ali ja i dalje ne znam tko su one..

http://kidnappedangel.tumblr.com/

6SNSD začarale i Harija Potera Empty Re: SNSD začarale i Harija Potera Thu Feb 02, 2012 2:01 am

flocon de neige.

flocon de neige.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pa lepo :)

7SNSD začarale i Harija Potera Empty Re: SNSD začarale i Harija Potera Fri Feb 03, 2012 2:10 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Spirit Crusher wrote:Pu bre Daniele,kako mozes K-pop da slusas? xD
hahaha,majke mi

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum