You are not connected. Please login or register

Skandal u kraljevskoj porodici: Nage fotografije princa Harija

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Engleski princ Hari u centru je jednog od najvećih skandala koji su potresli kraljevski porodicu. Naime, širom sveta mediji su objavili fotografije na kojima je Hari potpuno nag u hotelu u Las Vegasu.

Skandal u kraljevskoj porodici: Nage fotografije princa Harija H-1

Princ se već nekoliko dana nalazi u “prestonici poroka”, gde se zabavlja sa prijateljima, a da tu ima nešto više od bezazlenog provoda pokazuju i fotografije koje su za nekoliko sekundi obišle svet. Kako pišu tabloidi, Hari i njegovi prijatelji igrali su bilijar u skidanje u apartmanu, a ispostavilo se da princ nije baš sjajan u ovoj igri. Na fotografijama stoji pored nepoznate devojke koja je takođe potpuno naga.

Hari je i ranije bio u centru pažnje javnosti, zbog pomalo razuzdanog života, čestih odlazaka na žurke i nepoznatih dama sa kojima se sa tih žurki vraćao, ali izvori tvrde da kraljevska porodica nikada nije bila ovako potresena.

Kraljica Elizabeta II poludela je kada je videla šta njen unuk radi, dok je njegov otac princ Čarls zapretio britanskim medijima da će ih tužiti ukoliko objave fotografije. Advokati kraljevske porodice insistiraju na tome da bi objavljivanje fotografija bilo zadiranje u prinčevu privatnost jer su snimljene u njegovom apartmanu, a ne na javnoj površini.

lepotaizdravlje.rs

https://weheartit.com/KrisVukovic

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

A Harry. Sa odjećom je *-* ali tek bez!!! xDD
Hahahahha... I have a crush on Harry :P <33

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

A gde je onda slika golog Harija???hocu da vidim :3

gotcha.

gotcha.
Moderator
Moderator

fuck it, ja ga i dalje obožavam.

http://kazandmatt.tumblr.com

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Ufff *__*

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum