You are not connected. Please login or register

Julia Roberts: Još je prerano da moja djeca gledaju filmove u kojima sam glumila

+2
Nora
Sky
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Julia Roberts: Još je prerano da moja djeca gledaju filmove u kojima sam glumila 12f5c3a2-a10a-458d-9eec-b802f3fab43d

Filmska zvijezda priznala je kako djeci još ne dopušta gledanje svojih filmova

Slavna hollywoodska glumačka diva Julia Roberts kazala je kako njezina djeca još uvijek ne gledaju filmove u kojima je ona glumila. Iako je ostvarila mnoge uspješne uloge i iza sebe ima zavidnu glumačku karijeru, Julia je istaknula kako će još ipak morati proći neko vrijeme prije nego njezini klinci pogledaju koji njezin film.

- Iskreno, mislim da su još premali u odnosu na uloge koje sam tumačila - kazala je Roberts koja je inače majka sedmogodišnjim blizancima Hazel Patriciji i Phinnaeus Walteru te četverogodišnjem Henry Danielu.

- Kod kuće imamo prilično strogo pravilo kojeg se držimo. Svoju djecu nikako ne izlažemo poslu kojim se bavimo. Prije spavanja, vrijeme uglavnom provodimo zajedno kao obitelj, čitajući knjige. Jednostavno smo više naklonjeni knjigama, ponekad i poeziji, nego sjedenju ispred televizora. Da ne bi bilo nesporazuma, naravno da pogledamo tu i tamo nešto na televiziji, ali uglavnom ciljano i po dogovoru - objasnila je oskarovka koja je u braku s redateljem i fotografom Dannyem Moderom.

Inače, Julia će se uskoro pojaviti u novom filmu, točnije filmskoj avanturi pod nazivom "Mirror Mirror" čija se premijera očekuje krajem ovog mjeseca.

Julia Roberts: Još je prerano da moja djeca gledaju filmove u kojima sam glumila Slide_193008_399187_large(1)


Izvor:MojTV

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pa dobro, pametno je to što im ne da, većinu tih filmova s 7 godina djeca ne bi niti razumjela..

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Nora wrote:Pa dobro, pametno je to što im ne da, većinu tih filmova s 7 godina djeca ne bi niti razumjela..
slazem se

heartbreaker.♥

heartbreaker.♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Slazem se sa postovima iznad.
Nije to jos uvijek za njih.

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Slazem sa ostalima^^
Sxipak bi oni to skontali xD

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Nora wrote:Pa dobro, pametno je to što im ne da, većinu tih filmova s 7 godina djeca ne bi niti razumjela..

slazem se

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Lock.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum