You are not connected. Please login or register

Julia Roberts: S botoxom sam imala jako loše iskustvo!

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Julia Roberts: S botoxom sam imala jako loše iskustvo! A3d5a014-f09b-42af-90b5-5bc2a227adbf

Lijepa oskarovka je ispričala kako je samo jednom isprobala botox te da je jako bila nezadovoljna rezultatom

Lijepa glumica Julia Roberts, koja se osim glumom uvijek isticala svojom prirodnom ljepotom, izjavila je kako više nikada neće koristiti botox zato jer želi da njezina obitelji uvijek može vidjeti njezine stvarne ekspresije na licu. Julia koju ćemo uskoro moći vidjeti u filmu "Mirror Mirror" ispričala je kako se jednom podvrgnula tom postupku, ali da je bila jako nezadovoljna rezultatom.

Julia Roberts: S botoxom sam imala jako loše iskustvo! Thumb_a1shx

- Probala sam botox jednom i cijeli taj period imala sam izraz lica kao da sam 'iznenađena' i to mi se nimalo nije dopalo. Tada sam cijelo vrijeme razmišljala o tome kako imam troje djece koja na mom licu neće moći vidjeti moje emocije u tom trenutku, niti ih raspoznati. Tada sam shvatila da ovo nije dobro - zaključila je glumica, koja je istaknula kako sve koji se odluče na botox ili bilo kakav estetski zahvat ne želi prozivati niti im suditi.

- Mislim... ako želite primjerice svoju bradu namontirati na čelo, tko sam ja da sudim o tome. Ako će vas to uveseliti, onda podržavam - pojasnila je ironično Julia koja je u nedavnom intervjuu ispričala i kako se zaljubila u pjevačicu Adele te se našalila kako uživa plašiti svoju djecu.


Izvor:MojTV

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Pametna žena! <3

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Pa eto,probala je i sad zna da ne valja...lepa je ona i bez botoxa

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Prelepa je i bez njega

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Lock.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum