You are not connected. Please login or register

Rihanna ima novu ljubav?

+6
stella luna.
indelible.
Анђела^^
Sexlena Hotmez.
Djavo.
Nora
10 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Rihanna ima novu ljubav? Empty Rihanna ima novu ljubav? Thu Mar 15, 2012 12:53 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Rihanna ima novu ljubav? GetImage

Redatelj njihovog zajedničkog spota 'Take Care' pokrenuo je glasine rekavši da su Rihanna i Drake na snimanju bili izuzetno bliski

Povezivali su ih više puta, a i Rihanna je jednom priznala da je privlači Drake, pa je razumljivo što su njihova druženja u zadnje vrijeme pod povećalom, piše Daily Mail.

Primjerice, u najnovijem spotu za njihovu pjesmu 'Take Care' koji je režirao Yoann Lemoine čini se da se dvije zvijezde osjećaju prilično ugodno zajedno.

Redatelj, poznat po spotu Katy Perry 'Teenage Dream' i 'Back to December' Taylor Swift, pokrenuo je glasine o novoj vezi kad je izjavio da su dvije zvijezde bile izuzetno bliske za vrijeme snimanja obnaženih scena u spotu.

'Oni su bili super bliski i to sam htio u spotu. Vizualno je to vrlo skroman video slavnih zvijezda koje su pristale raditi tako minimalistički projekt', izjavio je Lemoine za MTV News.

'Take Care' je prvi video spot ovog para od suradnje na Rihanninom spotu 'What's My Name?' u kojem ona flertuje s Drakeom. Činjenica da su oboje trenutno sami potaknula je tračeve da se viđaju. Ipak, Drake je u siječnju u radijskom intervjuu demantirao da među njima ima išta više od prijateljstva. 'Rihanna i ja smo bliski, ali nismo zajedno.'

Par, međutim, ima iza sebe povijest koja se ne može poreći. U svibnju 2009. godine, ubrzo nakon što je Rihanna prekinula vezu s Chrisom Brownom, par je viđen kako se ljubi nakon noćnog izlaska s prijateljima, a R'n'B pjevačica je kasnije otvoreno progovorila o tom poljupcu.

'Nismo bili sigurni što je to. Bio je to večernji izlazak s prijateljima. Mene definitivno privlači Drake, ali nismo htjeli krenuti dalje od tog poljupca. Bila sam doista krhka u tom periodu života i nisam htjela ozbiljnu vezu s bilo kim u tom trenutku.'

Izvor: Tportal.hr

2Rihanna ima novu ljubav? Empty Re: Rihanna ima novu ljubav? Thu Mar 15, 2012 5:57 am

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ne znam...
mislim logichno je da su morali da budu bliski ako su zeleli da snime dobar spot

3Rihanna ima novu ljubav? Empty Re: Rihanna ima novu ljubav? Thu Mar 15, 2012 8:58 am

Sexlena Hotmez.

Sexlena Hotmez.
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Jao Riri i Drakeeee♥

4Rihanna ima novu ljubav? Empty Re: Rihanna ima novu ljubav? Thu Mar 15, 2012 9:47 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Drake je već prije bio zapaljen za nju jelda? xp
Kako god bilo, slatki su^^ <33

5Rihanna ima novu ljubav? Empty Re: Rihanna ima novu ljubav? Thu Mar 15, 2012 10:40 am

Анђела^^

Анђела^^
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Nora wrote:Drake je već prije bio zapaljen za nju jelda? xp
Kako god bilo, slatki su^^ <33

6Rihanna ima novu ljubav? Empty Re: Rihanna ima novu ljubav? Thu Mar 15, 2012 12:29 pm

indelible.

indelible.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ček bre ja ne kontam xDD
Nek se odluče Drake il Chris? xD ahahah xDD
pa zar nije ona trebala sa Chrisom pred oltar?
Svaki dan nove priče xD

Inače oni bi bili kjut.. <3

7Rihanna ima novu ljubav? Empty Re: Rihanna ima novu ljubav? Sun Mar 18, 2012 2:52 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

LoveSongs.They Kill Me wrote:Ne znam...
mislim logichno je da su morali da budu bliski ako su zeleli da snime dobar spot
Tachno.

8Rihanna ima novu ljubav? Empty Re: Rihanna ima novu ljubav? Sun Mar 18, 2012 4:53 am

heartbreaker.♥

heartbreaker.♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

indelible. wrote:Ček bre ja ne kontam xDD
Nek se odluče Drake il Chris? xD ahahah xDD
pa zar nije ona trebala sa Chrisom pred oltar?
Svaki dan nove priče xD

Inače oni bi bili kjut.. <3

9Rihanna ima novu ljubav? Empty Re: Rihanna ima novu ljubav? Sun Mar 18, 2012 5:58 am

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

indelible. wrote:Ček bre ja ne kontam xDD
Nek se odluče Drake il Chris? xD ahahah xDD
pa zar nije ona trebala sa Chrisom pred oltar?
Svaki dan nove priče xD

Inače oni bi bili kjut.. <3

https://weheartit.com/KrisVukovic

10Rihanna ima novu ljubav? Empty Re: Rihanna ima novu ljubav? Sun Mar 18, 2012 7:56 am

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Nora wrote:Drake je već prije bio zapaljen za nju jelda? xp
Kako god bilo, slatki su^^ <33

11Rihanna ima novu ljubav? Empty Re: Rihanna ima novu ljubav? Tue Mar 27, 2012 2:17 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Lock.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum