You are not connected. Please login or register

U čast bake: Rihanna pokazala novu tetovažu

+4
Margita
Nora
stella luna.
love.kills♥
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

U čast bake: Rihanna pokazala novu tetovažu Ritat585
Rihanna je dobro iskoristila svoj kratak boravak u Londonu, pa je između ostalog stigla i da uradi tetovažu u znak sećanja na baku Dolly.
U čast bake: Rihanna pokazala novu tetovažu Ritata585
RiRi je posetila salon za tetovažu u društvu prijateljice Melisse Forde, a nova tetovaža na grudnom košu predstavlja boginju Isis sa njenim raširenim krilima. Pevačica je tetovažu predstavila na Twitteru, gde napisala: “Kompletna žena, model za buduće generacije, baka Dolly – uvek u mom srcu.”

Izvor:bravo.rs

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Lijepo.:)

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Mjesto gdje je stavila tetovažu.. ODVRATNO!

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Meni je mjesto tetovaže zanimljivo :P čak mi je i tetovaža ok, ali prevelika je.

Margita

Margita
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Odoh ja na du*etu da se tetoviram u dedinu čast, može ? U čast bake: Rihanna pokazala novu tetovažu 800328594

Miaa_____♥

Miaa_____♥
Dizajner
Dizajner

Mjesto gdje je stavila je preglupo,a i tetovaza mi se osobno ne sviđa. Al lijepo da je u pocast baki.:)

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Margita wrote:Odoh ja na du*etu da se tetoviram u dedinu čast, može ? U čast bake: Rihanna pokazala novu tetovažu 800328594
U čast bake: Rihanna pokazala novu tetovažu 3268751438 U čast bake: Rihanna pokazala novu tetovažu 3268751438 U čast bake: Rihanna pokazala novu tetovažu 3268751438 U čast bake: Rihanna pokazala novu tetovažu 3268751438 U čast bake: Rihanna pokazala novu tetovažu 3268751438 U čast bake: Rihanna pokazala novu tetovažu 3268751438

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Bas se pitam da li bi se baki svidela tetovaza?xD
meni je mesto tetovaze glupo,a sama tetovaza bi bila lepsa da je manja,zaista je prevelika

hotxx

hotxx
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

I tetovaza i mjesto su savrseni i mislim da cu cak tu i uraditi tetovazu,dala mi je ideju :)

$AnjA

$AnjA
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Margita wrote:Odoh ja na du*etu da se tetoviram u dedinu čast, može ? U čast bake: Rihanna pokazala novu tetovažu 800328594

hahahhaha :D

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum