You are not connected. Please login or register

Gwyneth Paltrow: Razgovaram s duhom svoga oca

+2
stella luna.
Sky
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Gwyneth Paltrow: Razgovaram s duhom svoga oca 69a02915-7307-4ce5-9ba9-8908875ea417

Hollywoodska glumica tvrdi kako razgovara s duhom svoga preminulog oca putem njegovog vjenčanog prstena

Popularna Gwyneth Paltrow izjavila je kako sa svojim preminulim ocem komunicira putem njegovom vjenčanog prstena. Glumačka zvijezda kazala je kako je bila shrvana kada je njezin otac Bruce Paltrow 2002. godine izgubio borbu s zloćudnim tumorom te kako je to jako utjecalo na nju i njezin život.

Gwyneth Paltrow: Razgovaram s duhom svoga oca Thumb.ashx(95)

- Nekako uvijek taj očev prsten imam uz sebe. Postavljam mu pitanja i pritom osjećam veliku sigurnost. Zaista osjetim njegovu prisutnost, osjetim oca i njegovu ljubav. Pričam mu i još uvijek ga jako volim - pojasnila je Gwyneth koja smatra kako su cigarete uvelike doprinijele tako ranoj smrti njezinog oca, u 58. godini. Nakon toga, ona se okrenula zdravom životu i danas, osim što se isključivo zdravo hrani, svakodnevno odlazi u teretanu i prakticira jogu.

Izbor:MojTV

http://kidnappedangel.tumblr.com/

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

WTF?

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Dobro,ona veruje u to...

Sexlena Hotmez.

Sexlena Hotmez.
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Cula/Citala sam da dosta ljudi ima ovakvog iskustva pa ne misilim da je ona luda ili tako nesto ali dobro,nek prica sa njim ako joj je tako lakse.

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Njena stvar.. :p

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

hahaha dobroo...

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Lock.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum