You are not connected. Please login or register

Kim Kardashian: “Slavnija sam od Jennifer Aniston, Angeline Jolie i Gwyneth Paltrow zajedno!

+4
∀phrodite.
gotcha.
-wildone-
stella luna.
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Kim Kardashian: “Slavnija sam od Jennifer Aniston, Angeline Jolie i Gwyneth Paltrow zajedno! A2
Iako tri slavne glumice imaju iza sebe veliki broj nezaboravnih uloga i brojna priznanja među kojima su Oskari, Kim smatra da joj one nisu ravne.
Kim Kardashian: “Slavnija sam od Jennifer Aniston, Angeline Jolie i Gwyneth Paltrow zajedno! A3
Kako prenosi RadarOnline, rijaliti zvezda viđena je kako se hvali prijateljima da je “slavnija od Jennifer Aninston, Angeline Jolie i Gwyneth Paltrow zajedno.” “Ona ne može da shvati da nije filmska zvezda i da je slavna zbog potpuno pogrešnih razloga”, rekao je jedan izvor.
Kim Kardashian: “Slavnija sam od Jennifer Aniston, Angeline Jolie i Gwyneth Paltrow zajedno! A4
Američki mediji kažu i da je Kim navučena na slavu, pa da je do razvoda od Krisa Humphriesa došlo jer je shvatila da je on praktično nepoznat široj javnosti. “Ona je opsednuta činjenicom da se bila udala za nekog manje slavnog od nje i to planira da popravi brakom sa Kanyeom. Kim smatra da ako Angelina može da se uda za slavnog momka, onda to sigurno može i ona!”, dodao je drugi insajder.

Izvor:bravo.rs

-wildone-

-wildone-
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

E mozda je ona lepa i to,ali poznatija od njih tri zajedno nije-.- One su sve tri sjajne glumice,nije im po tome ni do kolena.

Moje misljenje xD

gotcha.

gotcha.
Moderator
Moderator

Am, volim ja Kim.
Ali ... pf, od Jennifer i Gwyneth nije popularnija.
Za Angelinu me baš briga.

http://kazandmatt.tumblr.com

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Vjerujem da je više ljudi čulo za Kim nego za Gwyneth.
Za Angleinu i Jenn baš nisam isgurna :3

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Jao koja debilka -.-
Ne volim ja Angelinu, ali Kim je veca debilka od nje.

Moje misljenje.

https://weheartit.com/KrisVukovic

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ovo je bila jako glupa izjava,draga Kim
Volim ja nju,ali ne moze ni u snovima da bude popularnija od glumica koje su osvajale Oskare...osim toga,Kim i njih tri su postale slavne zbog drugacijih stvari

legohouse.

legohouse.
I see some sweat on you
I see some sweat on you

Iskreno ja jedva znam za Kim, a od Angeline i Jennifer nije popularnije uopče.

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

kitten. wrote:Vjerujem da je više ljudi čulo za Kim nego za Gwyneth.
Za Angleinu i Jenn baš nisam isgurna :3

bas tako :)

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum