You are not connected. Please login or register

Lawrence: U Hollywoodu ima previše anoreksičnih glumica

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Lawrence: U Hollywoodu ima previše anoreksičnih glumica 7dc7df50-fac0-49eb-94bc-cd2d4c31036f

Zvijezda hit filma "Igre gladi" našla se na meti kritičara koji tvrde kako je predebela za ulogu izgladnjele Katniss

Nije tajna kako većina hollywoodskih ljepotica ključ svoje "dobre" linije pronalaze u izgladnjivanju do besvijesti.

No, nova glumačka zvijezda u Hollywoodu, lijepa i mlada Jennifer Lawrence očito ne mari baš previše za ta nametnuta "pravila" jer smatra da se na taj način opasno ugrožava zdravlje.

Prema pisanju portala klix.ba zvijezda kino hit filma “Igre gladi” dobila je niz negativnih kritika na račun svog izgleda, točnije predbacuje joj se da je predebela za ulogu izgladnjele djevojke Katniss Everdeen u spomenutom filmu.

Lawrence: U Hollywoodu ima previše anoreksičnih glumica JTM-060203

Međutim, 21-godišnju glumicu takvo nešto očigledno nimalo ne pogađa i prilično je ustrajna u svojim stavovima po pitanju te teme.

- To je smiješno! Prvo govore kako ima i previše anoreksičnih glumica u Hollywoodu, a sada kritiziraju mene zato što izgledam potpuno normalno - izjavila je u svoju obranu mlada i sve traženija Lawrence. Film "Igre gladi" trenutno se prikazuje i u svim domaćim kinima.

Izvor:MojTV

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

pa, rekla je istinu. drago mi je da ju ne pogađaju takve kritike jer su one nebitne. (:

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

ISTINA.

Sexlena Hotmez.

Sexlena Hotmez.
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

Pametna je i upravu je a i ovako i onako ima predivno telo,uopste nije debela! :)

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum