You are not connected. Please login or register

Koga ljubi Andrej Pejić?

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Koga ljubi Andrej Pejić? Empty Koga ljubi Andrej Pejić? Wed Jun 06, 2012 9:20 pm

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Koga ljubi Andrej Pejić? Andrej-Pejic
O njegovoj seksualnosti spekuliše se od trenutka kada je zakoračao modnim pistama, a on nastavlja da koketira sa medijima i ne želi da otkrije da li voli devojčice ili dečake. Ipak, Andrej Pejić nedavno je objavio fotku na kojoj se ljubi sa… možete li da pogodite kim?


Ne, iako liči na dečaka, osoba sa kojom se Andrej ljubi nije muškog, već je ženskog pola, a takođe je androgeni maneken, baš kao on. Zove se Erika Linder i privatno se oblači kao muškarac, a Andrej je na Twitteru uz fotografiju napisao da je Erika njegov dečko.

Inače, Andrej i Erika pre par meseci su snimili zanimljiv fotoeditorijal. Pogledajte i procenite sami ko je lepši dečak, a ko je lepša devojčica, mi smo se potpuno zbunili… :)
Koga ljubi Andrej Pejić? Andrej-erica
Koga ljubi Andrej Pejić? Andrej-erica1
Koga ljubi Andrej Pejić? Andrej-Pejic-Erika-Linder

izvor:bravo.rs

2Koga ljubi Andrej Pejić? Empty Re: Koga ljubi Andrej Pejić? Wed Jun 06, 2012 11:18 pm

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Andrej je taaaaako savrsxen *.*
On i Erika su tako zanimljiv par(ako su zajedno,ja sam prochitala negde da nisu,a negde da jesu)
Btw,blago njoj,ima najlepsxu "devojku" na svetu <3

3Koga ljubi Andrej Pejić? Empty Re: Koga ljubi Andrej Pejić? Thu Jun 07, 2012 1:44 am

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Hahahah omg.

4Koga ljubi Andrej Pejić? Empty Re: Koga ljubi Andrej Pejić? Thu Jun 07, 2012 2:50 am

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Diiivnii suu *.*

5Koga ljubi Andrej Pejić? Empty Re: Koga ljubi Andrej Pejić? Mon Jun 11, 2012 1:14 am

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum