You are not connected. Please login or register

Brangelina: Mistično venčanje sa daškom luksuza

+2
stella luna.
∀phrodite.
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Brangelina: Mistično venčanje sa daškom luksuza 1

Sve su glasniji tračevi da će se jedan od najpopularnijih selebriti parova na svetu venčati ovog leta.

Nakon što su Angelina Jolie i Brad Pitt i sami priznali da zbog svoje dece staju na ludi kamen, mi smo zamolili stručnjaka, Jelenu Glišić, koja se bavi dekoracijom venčanja, da nam pomogne da dočaramo kako bi proslava venčanja poznatog para mogla da izgleda.

Na samo pominjanje poznatog para sve asocijacije navode nas da će njihovo venačnje biti sve, samo ne – tradicionalno. Poznata po svom darkerskom stilu, naročito u ranoj mladosti, Angelinu smo odmah zamislili u potpuno nekonvencionalnoj venčanici. U pitanju je novi trend crnih venčanica, kome se priključila i najpoznatija dizajnerka venčanica Vera Wang, čiju prelepu kreaciju možete videti u našem predlogu.

Nakon što smo Angie obukli u ovu neobičnu haljinu, izgled ćemo upotpuniti vamp lakom za nokte kuće Chanel i Christian Loubuoutin potpeticama. Naravno dijamanti su neizbežni i savršeni parfem za savršeni dan.

Brangelina: Mistično venčanje sa daškom luksuza 2

(crna venčanica iz najnovije kolekcije Vere Wang, Tiffany dijamantske minđuše, Allure parfem kuće Chanel, Neil Lane dijamantski prsten,”vamp” lak za nokte kuće Chanel, Christian Louboutin cipele)



Jelenu, koja je već sarađivala sa brojnim mladencima na ulepšavanju njihovog velikog dana, smo zamolili da osmisli i predloži dekoraciju i cveće za venčanje para, pa upravo ovako izgledaju najnoviji trendovi. Brangelina tandem su više puta naglasili da ukoliko se desi venčanje, sve će biti jednostavno i bez prevelike buke. Mi smo na to dodali još i neke detalje koji se savršeno uklapaju u mistično, holivudsko venčanje sa daškom luksuza.

Nadamo se da vam se dopadaju predlozi, a kako će Brangelina venčanje zaista izledati, uverićemo se uskoro… :)

Brangelina: Mistično venčanje sa daškom luksuza 3

(1. piće dobrodošlice – penušavo vino sa svežim kupinama, 2. dekoracija stolova – puno belih hortenzija sa svećama koje uveče doprinose divnoj atmosferi, 3. torta sa prirodnim cvećem (ponovo predivne hortenzije), 4. puslice sa svežim kupinama, 5. crno-bele pozivnice sa pečatnim voskom sa inicijalima mladenaca, 6. bidermajer od belih karanfila sa crnom satenskom trakom)

Izvor:Tracara

https://weheartit.com/KrisVukovic

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Jao,smučili su mis e više i oni i njihovo vjenčanje -.-

Phyre Q.

Phyre Q.
So, you're new here?
So, you're new here?

Ja sam oduvijek govorila da ću imati crnu vjenčanicu. XD Al to je samo zato što volim biti posebna, ne zato što kao pokušavam biti darkerica ili mi je crna najdraža boja. :P Al čini mi se da ću na kraju odustati od te svoje ideje. XD

A ovo predviđanje vjenčanja... Bez veze. Uzalud im to pogađanje kad će vjerojatno ovo dvoje smisliti nešto sasvim deseto.

http://foolingmyself.blog.hr

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

katicism. wrote:Jao,smučili su mis e više i oni i njihovo vjenčanje -.-
majke mi

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

pa ovako :ona mi je drolja,a on neki potpuno nevazni muz te drolje...
j*edu govna,nerviraju me -.-

https://weheartit.com/KrisVukovic

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Crna vjenčanica?! Ja jesam za nešto ludo, ali ovo je malo pretjerano za moj ukus.

Voe.Emilie♥

Voe.Emilie♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

LoveSongs.They Kill Me wrote:
katicism. wrote:Jao,smučili su mis e više i oni i njihovo vjenčanje -.-
majke mi

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Lock.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum