You are not connected. Please login or register

Liam Hemsworth o Mileyinom novom imidžu: “To je velika promena, ali izgleda stvarno fantastično”

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Liam Hemsworth o Mileyinom novom imidžu: “To je velika promena, ali izgleda stvarno fantastično” FFN_AFP_HungerGames_Book_032212_8901861

Liam Hemsworth gostovao je u šou Good Morning America gde je govorio o svojoj budućoj supruzi i njenom novom izgledu.

Liam Hemsworth o Mileyinom novom imidžu: “To je velika promena, ali izgleda stvarno fantastično” Ffnafphungergamesbook032

“Njena kosa izgleda sjajno. To je velika promena, ali izgleda zaista fantastično”, otkrio je. Govoreći o tome koliko pažnje dobijaju zbog toga što su slavan par, on je dodao: “Trudim se da ne idem previše na internet. Pokušavam da gledam ispred sebe i ne obraćam pažnju na takve stvari. Čine me nervoznim.”

Izvor:bravo.rs

http://kidnappedangel.tumblr.com/

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Možda se njemu sviđa,al mnogima SMilerima se ne sviđa.

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ja nisam bas ubedjena a mislim da ni on sam nije ubedjen da mu se svidja njena nova frizura

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Ja nisam bas ubedjena a mislim da ni on sam nije ubedjen da mu se svidja njena nova frizura

Da,ali opet devojka mu je,ne može reći da mu se ne sviđa.

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

kitten. wrote:
Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Ja nisam bas ubedjena a mislim da ni on sam nije ubedjen da mu se svidja njena nova frizura

Da,ali opet devojka mu je,ne može reći da mu se ne sviđa.

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum