You are not connected. Please login or register

Ne interesuju je kritike: Miley Cyrus uživa u novom imidžu

+2
Nora
love.kills♥
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Ne interesuju je kritike: Miley Cyrus uživa u novom imidžu Miley-cyrus-081412sp11-1

Iako dobija zaista mnogo negativnih komentara zbog svoje nove frizure, Miley stalno objavljuje svoje nove fotke na Twitteru, jer je jako ponosna na ovu promenu.

Ne interesuju je kritike: Miley Cyrus uživa u novom imidžu Miley-cyrus-081412sp11-2
Ne interesuju je kritike: Miley Cyrus uživa u novom imidžu Miley-cyrus-081412sp11-3
Tako je uz sliku na kojoj vidimo njen potiljak napisala: “mlada.divlja.luda”, a kasnije je dodala i fotku na kojoj nosi jarko crveni ruž uz komentar: “ljubav prema sebi je najveća od svih laskavaca.” Da li posle novih fotki mislite da Miley pristaje kratka plava kosa ili je lepša sa starom frizurom?
Ne interesuju je kritike: Miley Cyrus uživa u novom imidžu Miley-cyrus-081412sp11-4
Ne interesuju je kritike: Miley Cyrus uživa u novom imidžu Miley-cyrus-081412sp11-6
Izvor:bravo.rs

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Već sam rekla da mi se ne sviđa frizura, a slike objavljuje jer je nesigurna, a ne jer ju boli briga za tuđa mišljenja.. ;)

heartbreaker.♥

heartbreaker.♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

UU jest neurednaa.
Tako i treba.(bit ponosna na sebe i frizuru bez obzira kakva ona bila) ^^

Pa eto,meni je sada nekako sweet,iako joj je defintivno ona frizura bolje stojala.



Last edited by ~ pretty. on Wed Aug 15, 2012 9:30 am; edited 1 time in total

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

~ pretty. wrote:UU jest neurenaa.
Tako i treba.(bit ponosna na sebe) ^^

Pa eto,meni je sada nekako sweet,iako joj je defintivno ona frizura bolje stojala.

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

~ pretty. wrote:UU jest neurednaa.
Tako i treba.(bit ponosna na sebe i frizuru bez obzira kakva ona bila) ^^

Pa eto,meni je sada nekako sweet,iako joj je defintivno ona frizura bolje stojala.

Slažem se sa tobom.Bitno da je ona srećna.:)

stolen heart.

stolen heart.
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

nora. wrote:Već sam rekla da mi se ne sviđa frizura, a slike objavljuje jer je nesigurna, a ne jer ju boli briga za tuđa mišljenja.. ;)
Slažem se.
Izgleda kao da sebe pokušava da ubedi da joj je lepo, time što će po twitteru tako pisati.

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Meni se svidja jedino ova fotka
Ne interesuju je kritike: Miley Cyrus uživa u novom imidžu Miley-cyrus-081412sp11-4
Ali i dalje stojim iza misljenja da izgleda kao isfeminizirani decko xD I i dalje mi se nimalo ne svidja njena frizura i mislim da je pogresila sto se toliko osisala...ali ako je ona srecna i zadovoljna drago mi je...i pored toga sto joj(po meni)jako ruzno stoji ova frizura ja je volim <3

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum