You are not connected. Please login or register

Dosta mu je hejtera: Zayn Malik obrisao svoj Twitter nalog

+4
Djavo.
heedictator.
stella luna.
love.kills♥
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

Dosta mu je hejtera: Zayn Malik obrisao svoj Twitter nalog FFN_FLYNETUKFF_LEEDS_PARTY_072212_50839798
Zayn je odlučio da ukloni svoj nalog sa popularne društvene mreže, napisavši prethodno da mu je “muka od svih beskorisnih mišljenja i mržnje.”

Zayn je na svom nalogu ostavio dve poruke, rekavši kako više neće ostavljati nove statuse. “Razlog zbog čega ne tvitujem onoliko kao što sam to nekad činio je to što mi je muka od svih beskorisnih mišljenja i mržnje koje dobijam svaki dan. Doviđenja Twitter. Fanovi koji žele nešto da mi poruče, mogu da se obrate na One Direction nalog”, napisao je Zayn.

Svoj nalog u prošlosti su brisale i druge zvezde poput Miley Cyrus ili Nicki Minaj, ali su na kraju odlučile ipak da ga ponovo aktiviraju. Zayn takođe ima 30 dana da ponovo pokrene svoj nalog, inače on ostaje zauvek izbrisan.


Izvor:vampires.rs

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

nije on jedina poznata ličnost koju hejtuju.
što se mene tiče,ne mora ga vraćati,ali bi većina njegovih fanova to sigurno željela.

love.kills♥

love.kills♥
Dizajner
Dizajner

kitten. wrote:nije on jedina poznata ličnost koju hejtuju.
što se mene tiče,ne mora ga vraćati,ali bi većina njegovih fanova to sigurno željela.
Slažem se

heedictator.

heedictator.
Hell yeah, you're good
Hell yeah, you're good

zao mi je sto ga to toliko pogadja, ali etoo ://

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

On je bas glup sto je izbrisao nalog zbog toga...samo je trebao da ignorise sve te glupe poruke i sl.

Marco.Essential♥

Marco.Essential♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

A jadan:( Šteta,trebao bi ignorisati ih:(

Prince High

Prince High
Admin
Admin

Zeleo je da bude poznat, to je jedna od losih strana slave i sa time treba da se izbori. Nije trebao da brise profil zbog svojih fanova. Ali, vratice ga, sigurno.

https://fabulous-explosion.forumcroatian.com

heartbreaker.♥

heartbreaker.♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

emotivni.monstrum wrote:Zeleo je da bude poznat, to je jedna od losih strana slave i sa time treba da se izbori. Nije trebao da brise profil zbog svojih fanova. Ali, vratice ga, sigurno.

Slažem se.
On je mislio da će kad postane zvijezda,svako o njemu pričati sve naj. A to je nemoguće ^^
I ja mislim da će ga vratiti.

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

kitten. wrote:nije on jedina poznata ličnost koju hejtuju.
što se mene tiče,ne mora ga vraćati,ali bi većina njegovih fanova to sigurno željela.

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum