You are not connected. Please login or register

Chris Brown posle žestoke svađe obrisao svoj Twitter nalog

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Chris Brown posle žestoke svađe obrisao svoj Twitter nalog Ffnrijama2012set11118125
Chris Brown odavno je poznat po tankim živcima, a to je pokazao raspravljajući se na popularnoj društvenoj mreži sa komičarkom Jenny Johnson.

Jenny uživa status jedne od najzabavnijih osoba na Twitteru, ali Chris ne može da podnese to što ona odbija da mu oprosti brutalno prebijanje Rihanne. Njih dvoje su se i u prošlosti svađali preko Twittera ali ovog puta Chris se ponovo pokazao u svom najgorem svetlu pa je Jenny nazivao najneverovatnijim pogrdnim imenima i pretio joj odvratnim činovima koje ne vredi ni da prenosimo. “Izgledam baš matoro a imam 23 godine” napisao je Chris, na šta je Jenny odgovorila: “Znam to! Kad ste bezvredno đubre, zbog toga možete izgledati starije.”
Chris Brown posle žestoke svađe obrisao svoj Twitter nalog Jennyjohnsonweb
Nakon toga usledila je neverovatna serija Chrisovih uvreda – pevač je po ko zna koji put u potpunosti izgubio kontrolu, a kad je shvatio kakvu je glupost napravio, na brzinu je obrisao svoj Twitter nalog. Ipak, pre toga neki mediji već su zabeležili celu prepisku i objavili je.

Bravo.rs

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

E,sve to stoji da je Chris kreten ali ova ga je prva potkacila...zasto je morala da odgovori uopste na to kad zna kakav je?Vise mi je muka od tih ljudi koji prvi izazivaju pa posle glume zrtve -.-

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Broken.Toy wrote:E,sve to stoji da je Chris kreten ali ova ga je prva potkacila...zasto je morala da odgovori uopste na to kad zna kakav je?Vise mi je muka od tih ljudi koji prvi izazivaju pa posle glume zrtve -.-

Slažem se.
Dva puta je gora od njega -.-

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Zakljucano.

https://weheartit.com/KrisVukovic

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum