You are not connected. Please login or register

Miley Cyrus poriče da se drogira: “To je gomila gluposti!”

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

∀phrodite.

∀phrodite.
Take me to the other side
Take me to the other side

Miley Cyrus poriče da se drogira: “To je gomila gluposti!” Mc-1

Star Magazin preneo je informaciju kako je Mileyina porodica zabrinuta za nju jer navodno koristi drogu, ali već se pojavio demant te informacije.

Miley Cyrus poriče da se drogira: “To je gomila gluposti!” Mc-2

Izvor blizak Miley za HollywoodLife prenosi: “Ta priča je 100% lažna i smešna. Bukvalno su uzeli fotku na kojoj Miley puši i napisali gomilu gluposti o tome kako je na drogama. To je tako tužno i glupo.” Isti izvor dodaje i kako njena porodica uopšte nije zabrinuta za mladu glumicu u pevačicu. “Tish i Billy Ray nisu zabrinuti jer ona ne koristi droge. Sve što žele jeste da Miley bude srećna, zdrava i uspešna, a ona objedinjuje sve te stvari.”

Miley Cyrus poriče da se drogira: “To je gomila gluposti!” Mc-3

“Njoj je već muka od svih glasina…više i ne obraća pažnju na to”, dodaje isti insajder. “Otupela je na te stvari jer se svake nedelje pojavljuju drugačije priče. Ona je u fazonu ‘Baš me briga’ jer zna da to neće prestati i da će mediji nastaviti da pišu laži o njoj. Mogu ipak da vam potvrdim da se ne drogira i da joj ne treba nekakva pomoć.”

bravo.rs

https://weheartit.com/KrisVukovic

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Ja ne vjerujem da se ona drogira i da je ovisnik, ali mislim da na nekim zabavama i tim stvarima konzumira drogu, kao i većina zvijezda.

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

nora. wrote:Ja ne vjerujem da se ona drogira i da je ovisnik, ali mislim da na nekim zabavama i tim stvarima konzumira drogu, kao i većina zvijezda.
Slazem se :)
i bolje za nju ako ne obraca paznju na novinske natpise

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:
nora. wrote:Ja ne vjerujem da se ona drogira i da je ovisnik, ali mislim da na nekim zabavama i tim stvarima konzumira drogu, kao i većina zvijezda.
Slazem se :)
i bolje za nju ako ne obraca paznju na novinske natpise

Slažem se sa vama.:)

heartbreaker.♥

heartbreaker.♥
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

nora. wrote:Ja ne vjerujem da se ona drogira i da je ovisnik, ali mislim da na nekim zabavama i tim stvarima konzumira drogu, kao i većina zvijezda.

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

zaključano!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum