You are not connected. Please login or register

Miley Cyrus odustala od filma “Bonnie & Clyde”, Tish Cyrus otkrila razlog

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Miley Cyrus odustala od filma “Bonnie & Clyde”, Tish Cyrus otkrila razlog FFN_Cyrus_Miley_exc_COQ_CBA_101012_50912812
Mileyina mama Tish nedavno je pokrenula svoj blog na kojem piše o dešavanjima u njenoj porodici, pa je tako razjasnila i najnoviju Mileyinu odluku.
Miley Cyrus odustala od filma “Bonnie & Clyde”, Tish Cyrus otkrila razlog Ffncyrusmileyexccoqcba10
“Ćao društvo, želela bih da vam kažem šta se dešava sa Bonnie and Clyde projektom”, počela je svoj tekst Tish. “Miley i ja smo dobile scenario pre nekog vremena. Oboje volimo istoriju Bonnie i Clyde i svideo nam se scenario. Mislim da je za Miley ideja da igra Bonnie vrlo zabavna i izazovna, a to je ono što uvek tražite u likovima.”
Miley Cyrus odustala od filma “Bonnie & Clyde”, Tish Cyrus otkrila razlog Ffncyrusmileyexccoqcba10
“Nikad nije bilo potvrđeno da će ona igrati Bonnie, samo je bila pregovorima ukoliko se ispostavi da je tajming dobar i može da se uklopi s njenim muzičkim projektom. Nažalost, projekat je odložen na neko vreme a ona je sad u procesu pravljenja muzike, što joj je uvek prioritet. Kao što kažu…tajming je sve!! Dobra vest je da Miley uskoro možete videti na televiziji, samo pogledajte ‘Dva i po muškarca’ 18. oktobra”, zaključila je Mileyina mama.

Bravo.rs

Djavo.

Djavo.
Slaba na Konjak
Slaba na Konjak

Ja jedva cekam njen album...mozda je i bolje sto je odlozen taj projekat,bitnija je muzika :3

Nora

Nora
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Samo nek se ona drži podalje od glume ;)

stella luna.

stella luna.
Admin
Admin

Je.Ne.Regrette.Rien. wrote:Ja jedva cekam njen album...mozda je i bolje sto je odlozen taj projekat,bitnija je muzika :3

Slažem se.;)

ProkletaKučka

ProkletaKučka
Now I can feel that explosion
Now I can feel that explosion

Volim da je gledam na malim ekranima,šteta:)

http://annicaphotography.tumblr.com/

Sky

Sky
Expelled from paradise
Expelled from paradise

Zaključano.

http://kidnappedangel.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum